Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 40
  1. #1

    Подразбиране Какво планирате за новата година

    Миналата година имаше такава тема.Мисля,че е хубаво да споделим какво сме планирали за шиене през новата година.
    Аз искам да довърша Джулия която е шия срещу заплащане.Остана ми още малко.После да довърша Изумрудената икона,която оставих неушита заради Джулия.И другият заплануван е Възкресението


  2. #2

    Подразбиране

    За много години и от мен!На мен ми се иска да завърша "Богородица" и след това "Лятна идилия", които също е започнат и ми се иска да пробвам някоя графика, защото много ми харесват, а и едни неща със схеми от нета.
    Май много стана но да видим. Годината е пред нас.
    Да е спорна и плодотворна!

  3. #3

    Подразбиране

    Планирам да ушия Вествалската воденица, която започвам сега.Дано да успея.

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pepina_p Виж мнение
    И сред това съм харесала 50 % от нещата във въшите творби.......Ужас. После...здраве да е......
    И аз така , а да завърша поне два от започнатите.
    Ако сте се загубили в гората, а нямате компас под ръка, изчакайте есента - птиците отлитат на юг.

  5. #5

    Smile

    Аз планирам да завърша "Лунна нощ",и след това да започна "Коне на водопой" !

  6. #6

    Подразбиране

    Здравейте. Аз планирам да завърша Деца на плажа , Момичето на скалата, че вече май го шия доставреме ,но фона не го обичам ,да напредна с Раждането на реката, а и доста съм си харесала от форума.....

  7. #7

    Подразбиране

    аз искам да довърша гоблена "Италия "по Франц Хейгл и след това ще видим

    Имам толкова много планове, ама с тоя форум и тая работа .... каквото сабя покаже

  8. #8

    Подразбиране

    Мисля, вече НАААААААЙ-НАКРАЯ да приключа с Кралското езеро...
    Другите неща, които мисля да шия са нови- ще започна и една икона поне...(Моление о чаше, Сияйната мадона или Архангел Гавраил)...

  9. #9

    Подразбиране +++

    МОЙТЕ МЕЧТИ ЗА ТАЗ ГОДИНА СА,ДА ДОВЪРША ЗАПОЧНАТИЯ БУКЕТ ОТ КАРАМФИЛИ,ЗА ВРАТАТА НА ТОАЛЕТНАТА ,СЕДЯЩО КОТЕ, И БУКЕТ ЦВЕТЯ ДАДЕН МИ ОТ МАЛЕКС.ИСКАМ МНОГО ДРУГИ ГОБЛЕНИ ДА УШИЯ,ДАНО ДА УСПЕЯ.

  10. #10

    Подразбиране

    Аз съм планирала тези дни да започна Възкресението и смятам да го завърша за 2-3 години . А иначе покрай него, като ме омръзне, да разнообразявам с някои по-малки гобленчета - харесала съм си толкова много. А да - трябва да довърша последната количка от серията червени колички на Пермин и една графика на Исус. Но да видим, че с двама малчугани е трудно да хванеш иглата - времето все не стига.

  11. #11

    Подразбиране

    На първо време трябва да завърша Пеперудата за сина ми. След това смятам да изпълня още няколко поръчки за неговото жилище, които вече съм комплектовала: Целувката на Г. Климт, Два коня от сп. Галерия Бродерия и една икона. После планирам да довърша вече започнатите Жеравна, Im Spreewald, Исус Христос, Африканката на Ланарте, а междувременно искам да ушия и последния от серията на Франц Хейгл - Венеция, който също е комплектован. Планирам и един морски часовник и някои други дребни неща, така че едва ли всичко ще успея да изпълня, но... каквото сабя покаже!

  12. #12

    Подразбиране

    Ах, аз колко съм планирала...
    Като начало - да си довърша започнатия гоблен.
    Следват първите два на Хейгъл: Италия и Гърция (живот и здраве Тоскана и Венеция ще останат за 2010).
    Африканката на Ланарте (някой беше споменал тук във форума за племе ).
    Няколко (неуточнена засега бройка) на Michael Powell.
    Две икони.
    Разните по-дребни неща няма да споменавам.

    Май ще бия Радост с моя списък
    - Това е невъзможно - казала Причината.
    - Това е безразсъдство! - отбелязъл Опитът.
    - Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
    - Опитай... - прошепнала Мечтата.

  13. #13

    Подразбиране

    1.За довършване:Дамата на диванчето, една покривка с рози/срам ме е да пиша, че е с един цвят/.
    2. Три осмомартенски "сюрпризни" подаръка.Два вече са готови, остава само оформлението.
    3.Отдавна си точа иглите ето за тази Изабелла.Докопах се до схема на Милена стил.Малко ми се видяха цветовете.Благодарение на Деница я имам в 67-цветов вариант.Вече е изпринтена,остава да я доокомплектовам .
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  14. #14

    Подразбиране

    Пък аз нищо не планирам .Като погледнах какво съм писала миналата година по това време - нищо не съм избродирала от заплануваното .И тази година ще е каквото ми хареса - без планове.
    Успех на всички, които имате някакви програми!И да ги преизпълните
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Единственото сигурно,което ще направя през идващата година е мънистена икона "Неувяхващото цвете" за дъщеря ми. Имам и още няколко планирани "изненади" , които за сега са само като идея.
    Друго не смея да планирам,че ..... кой знае какво ще ми поднесе случайността. Започвам нещо,но ми идва друго на ум и то става актуално.
    А си мечтая за толкова мнооооооооооого неща да ушия...
    Мечти,мечти, но е време да хващам иглата
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •