Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456
Показване на 76 до 82 от 82
  1. #76

    Подразбиране

    Хайде и аз да се запиша с мнение - ами то в това натоварено време , кога освен по празниците можеш да се посветиш на любимото си хоби по-спокойно ?А и нали не е за продан , не се води работа ...Аз започнах първата си иконка на една Коледа,пък така се случи , че я завърших на Великден и беше много успешна и красива - а знаем колко са трудни повечето икони :-)

  2. #77

    Подразбиране

    И аз мисля че няма лошо да си бродираш - никого не обиждаш , на никого не вредиш. То си е един вид време за релакс. Аз например след малко ще подхвана иглата . Имам си едно каренце уж за коледа нарекано - може пък за Нова година да стане готово

  3. #78

    Подразбиране

    Аз използвам свободното си време за хобито.Като ходя на работа нямам много време и с нетърпение чакам празниците или почивните дни.

  4. #79

    Подразбиране

    Доста време не можех да отделям толкова внимание, колкото ми се е искало на любимото хоби, но и аз смятам, че шиенето на празници или в недля не е грях. Давай смело, а красотата, която създаваш с ръцете си ще ти достави още по-голямо удоволствие за празника.

  5. #80

    Подразбиране

    Наистина, ако сега не шием, то кога? И без това някъде четох, че до Богоявление не трябвало мъж и жена да се събират, така че какво друго ни остава

  6. #81

    Подразбиране

    Това за мъжа и жената не бях го чувала

  7. #82

    Подразбиране

    Реклама:
    И аз... Обаче май трудно се спазва...

Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •