Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 82
  1. #16

    Подразбиране

    Това ни е хобито, а не ежедневната работа. Измислено е с цел да се почитат определени дни като празнични и за да ги разграничим от останалите е решено да не се работи през тях. За това са и празници. Идва от "празен", т.е. лишен от работа и др.
    За грях не може да се говори. Знаете кои са 7-те смъртни гряха.
    Приятно занимание с любимото хоби

  2. #17

    Подразбиране не е грях

    тая година за първи път ших на Бъдни вечер и Коледа 2008,но изобщо не се чувствам гузно или гадно .Просто ми се шиеше сърбяха ме ръцете
    Човек се ражда на земята, за да измине път не лек, с една професия - професията на ЧОВЕК
    http://sineokata.multiply.com http://www.snimka.bg/album.php?album_id=340393
    sineokata@abv.bg

  3. #18

    Подразбиране

    И аз си шия като ми се шие, ако е голям празника гледам поне да не шия преди обяд.

  4. #19

    Подразбиране 6,7,8 все празници

    Ами днес на 7,8 януари пак са празници.Може ли да си пошием или не.Как смятате,колежки?

  5. #20

    Подразбиране

    то и аз може да пошия,но свекърва ми ме е предопредилатези 3 дни да не шия,значи трябва да се скатавам, зада пошия малко.

  6. #21

    Подразбиране

    гледам да не шия преди 12 на обяд, това знам от майка ми. Пък и гоблените са хоби,т.е. удоволствие, не работа.

  7. #22

    Подразбиране

    И аз смятам да шия, според мен това не е лошо.

  8. #23

    Подразбиране

    Ами аз си шия по празниците. Тогава ми остава свободно време. Пък и шиенето ми е за развлечение. Не го смятам за работа.

  9. #24

    Подразбиране

    и аз си шия по празници, шие ли ми се сядам и започвам,
    то седна ли да гледам празници,недели ,няма да остане време

  10. #25

    Подразбиране

    На мен баба ми е казвала,че след 16.00ч. може да се шие.Затова и ще шия

  11. #26

    Подразбиране

    „Традициите не са това което бяха!“ Народа е казал,че по празниците не се работи,но колко от нас си стоят в къщи и не ходят на работа по празник ? Когато ми се случи да почивам наистина гледам да не тупам и пера,но за гоблените ,да ме прощава господ...А и сега като съм в болнични и друго нищо не мога да правя,признавам си, че ших на всички празници досега...

  12. #27

    Подразбиране

    Здравейте! Новичка съм тук но да ви споделя, че аз шия по празници, делници и въобще не ми пука. Смятам, че хобито ни не е работа, а ни доставя удоволствие. За това си ших на всички празници

  13. #28

    Подразбиране

    И аз шия по всички празници.

  14. #29

    Подразбиране

    свещенник е казал че може ,защото това не е работа а хоби,така че аз също шия,особено ако нямам друга работа и ми се шие.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз също шия по празниците. Извинявам се на Светията - който и да е той и започвам. Апък ако е много голям прзник като Коледа и Великден започвам към 16 ч., както казват бабите - след като бият камбаните.

Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •