Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 35
  1. #1

    Подразбиране Загребската порта на Wiehler

    Това е гоблена, който ме накара да започна да шия.Винаги съм знаела, че ще е огромно удоволствие.За това сега съм се посветила изцяло на него.Не че няма още няколко започнати и недовършени, сред които са и две красоти на черна панама.И тях скоро ще снимам
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Гобленът който си започнала е много красив и аз съм го запланувала за в бъдеще.На коя фирма е комплектовката?Успех в начинанието и скоро да говидим завършен.

  3. #3

    Подразбиране

    Благодаря дами!
    Комплектовала съм го по вилерова схема и ключ от моя приятелка.Смених DMC с Anchor и съм доволна.Никой няма по-красиви "снежни"цветове от Анхор.
    Следващото предизвикателство е "Снежна идилия"
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    Joly, много красиви гоблени и започнатият и заплануваният, а може ли снимка на портата?
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  5. #5

    Подразбиране

    Viking, направих няколко неуспешни опита да кача картинката на гоблена.Не успях, но в сайта на Вилер можеш да го намериш като Stone Gateway in Zagreb.

  6. #6

    Подразбиране

    Да помогна с картинката! Прекрасен е!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #7

    Подразбиране След година-етап, след две-седващия!





  8. #8

    Подразбиране Каменната порта на Загреб

    Много ми харесва този гоблен. Пожелавам ти да го завършиш скоро.
    Би ли ми пратила твоя ключ към него?
    e-mail : dessislawa@gbg.bg

  9. #9

    Подразбиране

    Joly, просто прелест. Очарована съм. И в моите планове стои, но кога......? Моля и аз за твоя ключ на elisa00001@gmail.com

  10. #10

    Подразбиране

    От доста време търся този гоблен ,ще може ли да ми изпратете схемата и ключа на denovae@abv.bg Предварително благодаря!

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от denovae Виж мнение
    От доста време търся този гоблен ,ще може ли да ми изпратете схемата и ключа на denovae@abv.bg Предварително благодаря!
    Ако не е нахално може ли и на мен схемата и ключът? Благодаря
    Редактирано от bisy_k : 24.06.2018 в 08:01.

  12. #12

    Подразбиране

    Joly, гоблените Ви са прекрасни! И все пак Вилер си е класиката. Лъха стил и много вкус към красивото.
    А аз ще помоля, ако е възможно за схемата на "Загребската порта". Възхитена съм от този Ваш гоблен!
    cvetanova_g@abv.bg

  13. #13

    Подразбиране

    Здравейте момичета!
    Отдавна не съм имала време да погледна любимия форум и сега видях, че много от вас са харесали моята "Загребска порта".Схемата ще сканирам и пусна на всички вас, но с ключа не зная как да съм полезна - имам само конци без бандерол за номера на цвета.Всички са Анхор и ДМЦ.Когато го взех от моя приятелка преди време имах написан ключ, който после някъде затрих.Имам лошия навик да навивам конците на отделни картончета и сега виждам, че на тях съм написала знака, но не и номера.
    Може би ако се сравнят в каталог ще се получи
    Редактирано от Joly : 24.10.2011 в 10:29.

  14. #14

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Поздравления за избора!

Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •