Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 35
  1. #16

    Подразбиране

    Хубав гоблен.Ще следя с интерес етапите

  2. #17

    Подразбиране С малки крачки...

    Ето
    малко напредък и от мен!

  3. #18

    Подразбиране

    И една Мая - фарчето на Кинкейд,Аида 18,кръстче и полукръст и мноооого контур:-)

    Сега бързам да приключа Загреб, че събирам първия си Golden Kite

  4. #19

    Подразбиране

    прекрсно се получава портата на Загреб отдавна се каня да я шия -ти с какви конци я шиеш и по оригиналният вилеров модел ли е ?
    много ще се радвам да я видя на живо виждам , че сме съгражданки и ако намериш време ела на срещата ни на 29-01. да я покажеш а и има запалени две съфорумки по ГК

  5. #20

    Подразбиране

    Да мила, схемата е копие от оригинална на Вилер. Конците са Анхор и DMC, максимално близки до оригинала.
    Благодаря за поканата за 29.01 - иска ми се да дойда и ако не ми мине котка път ще успея.
    Ще се радвам да видя и вашите красоти!

  6. #21

    Подразбиране

    Joly, много ми харесва твоята "Загребска порта". Чудесен подбор на цветове. Аз също я имам в подбор, но твоята е просто прелест. Като я завършиш, моля те, ако имаш възможност остави по едно конче за палитричка.
    Фарчето също става много нежно. Иска ми се и се надявам да видя и двете на живо.

  7. #22

    Подразбиране

    Ели, благодаря за оценката-мнението ти е важно за мен.За Загреб съм ти писала на лични, но май ти е препълнена пощата

  8. #23

    Подразбиране

    Поздравления за добрия подбор на конците. Резултатът е впечатляващ. Бих искала да те помоля да споделиш ключа, по който шиеш.

  9. #24

    Подразбиране Малко ми остана!

    Портата ми се превърна в гоблен за път-много командировки и единствена възможност да съм с игла в ръка в свободните минутки!

  10. #25

    Подразбиране

    Всеки, вероятно, си има един за из път.Портата ти отваря още много красота!

  11. #26

    Подразбиране

    "Гоблен за път", ама как звучи само.... почти като "луд за връзване". Още малко и портата ще е готова! И сигурно ще имаш спомен точно къде извън дома си си сложила последния бод. Успех от мен!

  12. #27

    Подразбиране

    Eй,ама с теб си приличаме по доста неща.
    И аз имам един такъв,само че моят е "Гоблен за отпуските".Като не мога да разнасям многоцветния ГК. Шия го има няма 3-4 години и сигурно ще откара още толкова.

  13. #28

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mila_an Виж мнение
    "Гоблен за път", ама как звучи само.... почти като "луд за връзване". Още малко и портата ще е готова! И сигурно ще имаш спомен точно къде извън дома си си сложила последния бод. Успех от мен!
    Аз отдавна си знам че съм луда и в къщи се пробват с връзването, ама да ти кажа не могат да случат на въже
    Луууда работа!
    Надявам се последния бод да не е след 10 години.

  14. #29

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ya-ya Виж мнение
    Eй,ама с теб си приличаме по доста неща.
    И аз имам един такъв,само че моят е "Гоблен за отпуските".Като не мога да разнасям многоцветния ГК. Шия го има няма 3-4 години и сигурно ще откара още толкова.
    Добре,че не си видяла отблизо на какво е заприличала моята порта от разнасяне
    И тя има-няма 2-3 години!

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Споко, всеки си има по един такъв и все някога му се вижда края.А покрай него другите си вървят и се множат...Успех!

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •