Показване на 1 до 5 от 5
  1. #1

    Подразбиране www.shalee.narod.ru...?

    Искам да питам за този сайт - има много схеми, но се иска парола. Не се справям много добре с руския и не искам да се излагам с писмо. Виждам, че има бутон за коннтакти, който естествено прехвърля да се прати имейл.
    Искам да ви питам, някой търсил ли е схема от там, и парола за всички схеми ли се дава или само за една, която се иска? Защото има невероятно много схеми, макар доста от тях да се предлагат насам-натам - надписани са схемите, които са от този сайт, така разбрах.

  2. #2

    Подразбиране

    Паролата важи за всички схеми. Но аз свалям много бавно. Не знам дали е от моя интернет или просто трудно се сваля.

  3. #3

    Подразбиране

    Скоростта и при мен е много ниска - почти незабележима Но паролата може и да се заобиколи. Не знам как става, но аз кликвам върху линка към схемата , която искам да сваля, отваря се страница и едно прозорче, където трябва да въведа паролата.Не въвеждам нищо, само кликвам на ОК.Казва ми ,че паролата не е приета и после се отваря страница със всички линкове към схемите ,които са се намирали на предходната страница.И бих могла да ги сваля, но ако наистина държа непременно да имам някоя схема.Скоростта е меко казано изнервяща

  4. #4

    Подразбиране Шели

    Имам паролата но само на лични pls.

  5. #5

    Подразбиране

    Реклама:
    Скоростта на този сървър си е ужасна по принцип, но това за което се говори по-горе, да заобиколиш паролата е възможно ако използваш Опера.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •