Страница 7 от 8 ПърваПърва ... 5678 ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 116
  1. #91

    Подразбиране

    Браво Тони,който го може-ами може си го
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

  2. #92

    Подразбиране

    Прекрасна колекция! Ловеца е наистина гордост! Да направиш реконструкция на схема, значи наистина си творец. Браво!

  3. #93

    Подразбиране

    Промених някои цветове и малко от дизайна.Не мога да се стърпя,когато шия нещо,да не го "барна" тук-там.А понеже шия предимно по пренабори,не е трудно да преиначиш модела,така,както на теб ти харесва.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  4. #94

    Подразбиране

    Много свежи са станали. Супер.

  5. #95

    Подразбиране

    интересни гобленчета, не бях ги виждала досега. харесват ми

  6. #96

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от irena_gemini Виж мнение
    интересни гобленчета, не бях ги виждала досега. харесват ми

    Това са едни от най-първите пренабори,които свалих от интернет,от 2007.
    Уших ги специално за моята най-добра приятелка,за да й довърша египетската серия.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  7. #97

    Подразбиране

    Тони наистина са много свежи , ярки , много хубави. Поздравления
    v_g_g@mail.bg

  8. #98

    Подразбиране

    Това сътворих през януари и февруари



    Молещите се ръце ги шия за втори път,но този е на Вервако,специално използвах ленена панама,поне 50 годишна,останала от баба ми.Предните бяха на Мегат.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  9. #99

    Подразбиране

    Нови красиви попълнения , браво Тони , два месеца два гоблена а до края на годината време колкото искаш
    v_g_g@mail.bg

  10. #100

    Подразбиране

    До края на годината поне още един и половина

    Тези двата бяха малки и лесни.А този,който започнах сега е голям и ще отнеме доста време,поне до есента.Не шия по цял ден,а само сутрин с кафето и вечер пред телевизора.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  11. #101

    Подразбиране

    Гобленът доста почака,докато бъде изпран и изгладен,но бях с разкъсан пръст на ръката и нямаше друг начин.
    Бродирах го с голям мерак,но готовия резултат нещо не ме кефи


    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  12. #102

    Подразбиране

    Този пак ли е възстановяван по стара схема

  13. #103

    Подразбиране

    Аз съм поизтървала тук, и сега с интерес разглеждам новите ти попълнения. Желая ти здраве, и още много лично творчество.

  14. #104

    Подразбиране

    Честно , не изглежда зле.Вероятно не те удовлетворява резултата от лицевите цветове . Ако е по стара схема ,тогава не е имало толкова богатство от преливащи един в друг нюанси. Като при истинските художници картината се гледа отдалече ,така че ,споко.Поздравления !

  15. #105

    Подразбиране

    Реклама:
    Не,не е по реставрирана стара схема.Ако беше по стара схема,щях да опитам да коригирам някои анатомически неточности
    Не толкова ме дразнят цветовете,колкото самия рисунък на тялото на бебето,прекалено продълговатото лице на мадоната и анатомически неправилната позиция на ръката,придържаща синята пелена.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

Страница 7 от 8 ПърваПърва ... 5678 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •