Страница 8 от 8 ПърваПърва ... 678
Показване на 106 до 116 от 116
  1. #106

    Подразбиране

    Тони , винаги успяваш да ме изненадаш с модел който не съм виждала досега. Много е хубаво мила
    v_g_g@mail.bg

  2. #107

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Vili_SS Виж мнение
    Тони , винаги успяваш да ме изненадаш с модел който не съм виждала досега. Много е хубаво мила
    Вили,при винаги е нестандартно.Някак си не ме увличат "модните"тенденции в сюжетите.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  3. #108

    Подразбиране

    Моя много близка приятелка създаде за мен модела на този пентакъл.
    Избодирах го на ленена панама.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  4. #109

    Подразбиране

    Тази панама беше останала от баба ми и реших да спретна една бродерийка за подарък.
    В крилата на пеперудата съм вмъкнала бяло ламе,което не се вижда на снимката.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  5. #110

    Подразбиране

    Оригинално!!!! Харесва ми!!!

  6. #111

    Подразбиране

    Тони , много красив подарък , завиждам на притежателя му
    v_g_g@mail.bg

  7. #112

    Подразбиране



    Модела е мой.Изобразява богинята на котките,по картина на Белов. 1:1

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  8. #113

    Подразбиране

    Честито! Страхотна богиня!Поздравления за разработката ви!

  9. #114

    Подразбиране

    Благодаря!

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  10. #115

    Подразбиране

    А това ми етно-чантата за лятото.Модела е напълно фантазиен,измислен на мига,даже и схема не направих.Намерих на тавана стар чул и реших да го оползотворя.


    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  11. #116

    Подразбиране

    Реклама:
    Ползотворна фантазия! Честито!

Страница 8 от 8 ПърваПърва ... 678

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •