Страница 1 от 8 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 116
  1. #1

    Подразбиране Част от моите гоблени

    При срещата ни на съфорумките в Хасково част от моите творби се появиха на бял свят,но ще ги поместя и тук.За съжаление снимките на още два са прекалено големи и не мога да ги кача.

    Къщата вече я подарих на братовчедка ми,тъй като беше наречена за нея





    Редактирано от tdm13 : 13.01.2010 в 11:53. Причина: Изчезнали картинки

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  2. #2

    Подразбиране

    Леле, защо си крила тези красоти! Може ли да те попитам за последния пейзаж откъде е , дали е готова комплектовка и как се казва моделът?

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Val4e Виж мнение
    Леле, защо си крила тези красоти! Може ли да те попитам за последния пейзаж откъде е , дали е готова комплектовка и как се казва моделът?
    Схемата е от списанието "Рисунки с игла"(това е полското Мalovani)..А списанието е от тираж 5/2006.Някъде я имам и на CD.Дай ми няколко дни да я открия ,също и мейл,за да ти я изпратя.







    Редактирано от tdm13 : 13.01.2010 в 11:54. Причина: Изчезнали картинки

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  4. #4

    Подразбиране

    Който иска схемата на предпоследния-дайте ми мейли и изчакайте да намеря в кое CD е схемата.Оригинала е на Megat,но аз използвах полското списание Malovani,брой 5/2006.В България се продава с една лепенка"Рисунки с игла" и доколкото знам е доста дефицитно.





    Редактирано от tdm13 : 14.01.2010 в 22:08. Причина: ИЗчезнали картинки

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  5. #5

    Подразбиране

    Най-накрая качвам и картинките на другите гоблени.Обаче точно тях съм подарила на много близки мои приятели.
    Редактирано от tdm13 : 18.12.2009 в 23:28.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  6. #6

    Подразбиране

    А тези са ми първите,които ме пристрастиха гъм гобленарството.
    Редактирано от tdm13 : 18.12.2009 в 23:28.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  7. #7

    Подразбиране

    и тези двата, с които ми се налага да се разделя не по своя воля,а по неволя
    Редактирано от tdm13 : 18.12.2009 в 23:28.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  8. #8

    Подразбиране

    След едногодишен труд,но не всеки ден успях да завърша "Сикстинската Мадона".НАкрая самата аз останах изненадана колко голям стана.

    Качвам снимките в radikal.ru.Сама направих снимките и се извинявам за лошото им качество,но тепърва се уча на изпипване на фокус с дигитален фотоапарат.



    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  9. #9

    Подразбиране

    Тъй като снимките на гоблените ми бяха изчезнали,ги качих отново чрез радикал,в по-стари мои мнения по тази тема.Затова не се учудвайте,ако качените снимки не отговарят н а писаните мннеия.НАложи се да ги разпръсна,тъй като съм ограничена до качване само по 5 на мнение.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  10. #10

    Подразбиране

    Прекрасни гоблени имаш! Поздравления.
    А Сикстинската мадона е великолепна.
    Чудесно е да притежаваш тази красота.
    Редактирано от Elisa : 03.02.2010 в 20:08.

  11. #11

    Подразбиране

    Днес завърших "Молещи се ръце" по картината на Албрехт Дюрер.Схемата е на Мегат,конците са Ариадна. Фона го уших 1:2.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  12. #12

    Подразбиране

    Поздравления ръцете са прекрасни, а Сикстинската мадона е прелестна отвсякъде
    Редактирано от Triana` : 23.04.2010 в 11:49.
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  13. #13

    Подразбиране

    Прекрасни гоблени имаш. Сикстинската мадона е прелестна,поздравления за огромния труд

  14. #14

    Подразбиране

    vsichki gobleni sa prekrasni,a madonata e napravo chudesna

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Прекрасни гоблени имаш браво

Страница 1 от 8 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •