Страница 2 от 8 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 116
  1. #16

    Подразбиране

    Много красота!!!Особено мадоната,нея най си я харесах!!!

  2. #17

    Подразбиране



    Това свърших снощи.Съжалявам за лошото изображение,но фотоапарата ми се развали и го сканирах.
    Модела е на Мегат
    Редактирано от tdm13 : 30.10.2010 в 14:22.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  3. #18

    Подразбиране

    Прекрасни гобленчета имаш.И аз съм почитателка на Megat.И последния е станал невероятен.Поздравления!
    rossyemilova@mail.bg
    "Остави на времето да уреди нещата, които искаш."
    http://rosicaemilova.snimka.bg/tapes...gobleni.534348

  4. #19

    Подразбиране

    Тони прекрасни са. Голяма красота е , всички ми харесаха но очите ми останаха на сикстинската мадона.

  5. #20

    Подразбиране

    За първи и последен път шия гоблен с кръстат бод.Измъчих се.Един път караш с наклонен бод в едната посока,после връщащ в другата посока.....А бе това не е за мен.Оставам си фен на 1:2,1:4 и 1:1.


    N.B.Схемата я нямам в електронен вариант,нито качена на компа,понеже е един огромен лист от порядъка на А1,така,че не мога да я пращам.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  6. #21

    Подразбиране

    Ей това нещо довърших днес:

    Снимката не е много хубава и не отразява действителните цветове,ама още разучавам опциите на фотоапарата.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  7. #22

    Подразбиране

    Страхотни цветове!Много ме впечатли!

  8. #23

    Подразбиране

    Хей,Тони много хубав гоблен си имаш вече.Като видях че има движение по твоята страничка очаквах да видя нещо твое ушито
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

  9. #24

    Подразбиране

    великолепни гоблени ,на мегат са уникални

  10. #25

    Подразбиране

    Тези ириси много ги харесвам, прекрасен гоблен е! Браво, Тони!

  11. #26

    Подразбиране

    Много красиво и стилно! Поздравления!

  12. #27

    Подразбиране

    Браво,съгражданке!Чудесна колекция.Стилна и разнообразна!

  13. #28

    Подразбиране

    Тони, с голяма скорост завършваш тези прекрасни гоблени. Браво на теб!!!

  14. #29

    Подразбиране

    Благодаря ви,момичета!
    По принцип съм голям фен на Мегат и много харесвам голяма част от техните модели.
    Дега,този,който ще започвам,пак е на рази фирма,ама с 39 цвята,13х20 квадратчета и ще ми отнеме около 3-4 месеца.От много отдавна е комплектован и дано се получи.Същевременно,за разнообразие ще се пробвам и на един малък,но техниката"Лонг стич",но засега копирането на модела върху плата става бавно.Ще ви държа в течение!

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от dudka_85 Виж мнение
    Браво,съгражданке!Чудесна колекция.Стилна и разнообразна!
    Много често,в събота,ходя при Наталия,в магазинчето над реката.Близко е до нас и там си прекарвам много приятно.Ако се засечем,ще ме познаеш по рошавата къдрава коса

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

Страница 2 от 8 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •