Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 61

Тема: Golden Kite 169

  1. #1

    Подразбиране Golden Kite 169

    Момичета нека и аз да се похваля до къде стигнахГоблена е много красив но върви доста трудно.Много единични бодчета и голямо търсене на конците пада Извинявам се и за снимката не е много качествена ,но не разполагам с друга техника само с телефона
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Ох, та той е огромен..., а ти се справяш чудесно!!!Дай малко повече информация
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  3. #3

    Подразбиране

    Светле гоблена наистина е доста голям 30 на 47.5 квадратчета. Шия го на разграфена гобленова панама бод 1:4.Оригинала е даден да се шие с бод кръстче ,но аз още не съм шила кръстчета и за това реших да не рискувам с този голям гоблен.Не съм сигурна че става добре така....но аз това мога. Цветовете са 89 но има още 56 смесени цвята и точно те много ме бавят.А за единичните бодчета направо не ми се говори.

  4. #4

    Подразбиране

    Момичета започвам да губя кураж. Боцкам , боцкам и имам чувството ,че на едно място си тъпча.Много ,много бавно върви
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    Да се отчета и аз с малко по-качествена снимка. А и да се похваля у дома съм си за цели 3 месеца! Надявам се след празниците да тръгне с по-добро темпо гоблена.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране

    toni , az nikoga ne sım 6ila goblen s mnogo tsvetove, a tvoya e 145 tsvyata ako ne sam razbrala pogre6no 89 normalni i 56 smeseni - nali taka

    zatova podkrepyam te napılno, ne se otkazvay i 6te vidi6 nakraya kolko 6te te radva , minalata godina i az se mı4eh s edni me4eta na goblenset , tsvetovete byaha malko no shemata be6e mnogo trudna zatova te razbiram

    no ne gubi kuraj i napred s tebe sme

  7. #7

    Подразбиране

    Шия го на обикновена българска разграфена панама бод 1:4.Оригинала би трябвало да е бод кръстче,но аз още не съм се престрашила да шия кръстчета и точно с този не посмях да рискувам.

  8. #8

  9. #9

    Подразбиране

    Днес явно е ден за показване на етапчета на GK....
    Ами аз кога ще шия,бе хора?!
    Само гледам и се прехласвам по вашите гоблени,охкам и ахкам.....
    Прекрасно се получава.И си напреднала страшно много.
    Сигурно се шие много трудно с тези светли цветове?

  10. #10

    Подразбиране

    ya-ya ти какво мислиш , че правя аз напоследък? Чудя се как да "изкръшкам" от тази лудост. Довършвах стари гоблени, уших на цялото семейство книгоразделители...Жалко само ,че нова игра ще има чак за Коледа така че нямам оправдание да не го подхвана сериозно. И аз мислех че бялото е трудно ама лицата са мноооого по-трудни.А ме чакат още толкова много лица

  11. #11

    Подразбиране

    Знаеш ли какво правя аз като ме прихване лудостта-търся си някое поле в което има по-малко смени на цветовете.Примерно кодето са 20-тина цвята в едно квадратче,вместо да кажем 50.Питаш ли ме как се шие ризницата на моя рицар
    И определено помага.Но пък от друга страна ,гледам да не шаря много,много из целия гоблен,че после няма да намеря къде съм пропуснала.
    Ама какво да се прави като сме се хванали на хорото ще си ги караме докрай.

  12. #12

    Подразбиране

    Колко много ангели са се появили на този гоблен. Много красиво се получава. И нормално лицата да са трудни - стават като живи. А и етапът е доста добър. Поздравления. И да показваш как върви тази красота

  13. #13

    Подразбиране

    Приказен става, много е хубав този гоблен. Имаше моменти в които те жалех, че хвърляш толкова труд напразно, но съм сгрешила. Определено си заслужава труда.

  14. #14

    Подразбиране

    Давай смело, Тони, и да го видим по-скоро в завършен вид. Такова нещо не се вижда всеки ден. Много интересно на какво се си спряла като следващо предизвикателство. Със сигурност и той ще е нещо уникално и неповторимо.

  15. #15

    Post

    Реклама:
    Тони като гледам направо се плаша от този гоблен той е огромен.Незнам да ли ще се престраша някога на такава лудост ,но си заслужава всеки бод.Продължавай с чаршафа смело .Но да оставим майтапа настрани гоблена е страхотен.Късмет и да показваш да му се порадваме и ние

Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •