Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 61

Тема: Golden Kite 169

  1. #16

    Подразбиране

    Момичета от сърце ви благодаря за подкрепата която ми оказвате Без вас сигурно отдавна да съм го захвърлила,толкова бавно напредвам
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #17

    Подразбиране

    Не съм се отказала ... След няколко месеца забежки с други гобленчета се връщам към горките ми ангелчета. Тъкмо е достатъчно студено за да се завивам с този "чаршаф"Снимката не е много качествена ,но нито телефона ,нито фотографа са от най-способните

  3. #18

    Подразбиране

    Да покажа и аз до къде стигнах. Края му се вижда и може би затова доста трудничко върви

  4. #19

    Подразбиране

    Майко мила!Кога успя да дръпнеш толкова .............
    Смаяна съм от скоростта ти и от красотата,която се получава.
    Вече се питам кой ли ще е следващия?

  5. #20

    Подразбиране

    Благодаря за подкрепата момичета! Имам нужда от едно рамо, че вече ме сърбят ръцете за новия уа- уа, вече съм разграфила панамата, схемата е принтирана и доставена че даже и част от конците са набавени...От една лудост на друга ще скачам. Ще погостувам малко на момичетата с HAED. Aма твърдо съм решена да завърша първо този!

  6. #21

    Подразбиране

    Браво за бързината с която шиеш Golden Kite и най-вече за смелостта да започнеш гоблен на тази фирма.Хубавото е че вече си на финалната права и скоро ще се радваш на една невероятна красота.А това че вече си се нахъсала за следващия и даже си започнала да събираш конците е още един добър стимул да му видиш сметката на този!

  7. #22

    Подразбиране

    Прекрасен е! Винаги съм се възхищавала на търпението на тези, които шият такива големи и трудоемки гоблени! Поздравления!

  8. #23

    Smile

    Друго няма какво да кажа, но ме загложди - какво е новото предизвикателство - покажи снимчица, моля............

  9. #24

    Подразбиране

    did tag това е избора ми. Нямам търпение да го подхвана. Но си се знам ,започна ли го сега ,горките ангели пак заминават в шкафа

  10. #25

    Подразбиране

    Толкова много си напреднала...... !Невероятна красота се получава. Хайде още малко и ще го завършиш.
    А новият ти гоблен е великолепен. Поздравления за избора. Моят син много го харесва и искаше да го шия, но още не съм стигнала до него.

  11. #26

    Smile

    Страхотно се получава гоблена, направо ме смая. А и новият, който си избрала е много красив.
    Но и аз те моля да довършиш Ангелчетата. Ще се радвам да го видя готов.

    Поздрави
    Щастието е единственото нещо, което човек може да раздава без да притежава.
    nimate@abv.bg
    http://www.snimka.bg/?profile,albums
    http://sports.mymall.bg/index.php?ref=43180

  12. #27

    Подразбиране

    Гоблена е невероятен ! Много красиво се получава , а и ти бързо напредваш На живо сигурно е още по-хубав .
    Следващият ти проект също много ми харесва и той ли е толкова голям като този ?

  13. #28

    Подразбиране

    Yolinka, дълго умувах как да го шия. При бод 1:4 , както шия ангелите, гоблена ще се получи 1.24 м на 0.84 м!Ще се чудя къде да ги окачам, а и ще ме набият заради цената на рамките . Така че колкото и да не обичам да шия 1:1 този ще го шия така. Размера ще е 62 на 42 см

  14. #29

    Подразбиране

    Невероятна красота а и новият който ще започваш също ми се вижда доста труден.С интерес ще следя етапите.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Бързам да се похваля. Допълзях до последния ред схеми

Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •