Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 40
  1. #1

    Подразбиране Гоблените на Марияна

    Зравейте . Дойде ред и аз да покажа моите творби които не са чак толкова много .Пробвам се да прикача картинка на първия гоблен който уших.На него се учих и затова не е много сполучливPicture 163.jpg
    Когато родих втория си син брат ми ми подари ,,Мадоната с грозде"Ето го и него.Picture 161.jpg
    После си купих готово комплектовка на гоблена ,,Вълшебна нощ"Стана доста хубав макар че докато го шиех не ми харесваше особенно. Picture 160.jpg
    Следващият по ред е ,,Утро в планината " Той е 1:1 .Много ми беше труден и го ших доста време .Picture 162.jpg
    За рожденния ден на свекърва ми уших един от безплатнти гоблени на фирми които се предлагат в нета.,,Мадоната на Ботичели"Picture 320.jpg
    В момента шия ,,Мона Лиза " .Като приключа ще ви покажа и нея.

  2. #2

    Подразбиране


    Прекрасни гоблени! Някои са изцяло непознати за мен.
    Продължавай все така да твориш красота

  3. #3

    Подразбиране

    Mного са ти хубави гоблените, особенно ,,Вълшебна нощ"!

  4. #4

    Подразбиране

    Чудесни гоблени!Браво!

  5. #5

    Подразбиране

    Колекцията ти е прекрасна всички са толкова красиви

  6. #6

    Подразбиране

    Имаш страхотна колекция , продължавай в същия дух

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от марияна Виж мнение
    Зравейте . Дойде ред и аз да покажа моите творби които не са чак толкова много .Пробвам се да прикача картинка на първия гоблен който уших.На него се учих и затова не е много сполучливPicture 163.jpg
    Когато родих втория си син брат ми ми подари ,,Мадоната с грозде"Ето го и него.Picture 161.jpg
    После си купих готово комплектовка на гоблена ,,Вълшебна нощ"Стана доста хубав макар че докато го шиех не ми харесваше особенно. Picture 160.jpg
    Следващият по ред е ,,Утро в планината " Той е 1:1 .Много ми беше труден и го ших доста време .Picture 162.jpg
    За рожденния ден на свекърва ми уших един от безплатнти гоблени на фирми които се предлагат в нета.,,Мадоната на Ботичели"Picture 320.jpg
    В момента шия ,,Мона Лиза " .Като приключа ще ви покажа и нея.
    Прекрасни гоблени! Поздравления! Аз в момента шия мадонат с гроздето надявам се скоро време да го привърша. Мостчето и на мен ми е от първите.

  8. #8

    Подразбиране

    Много хубави гоблени си ушила, пожелавам ти да ушиеш още много гоблени

  9. #9

    Подразбиране

    Поздравления за красивата колекция!

  10. #10

    Подразбиране

    Мариянче много красоти си създала. Браво!!! А на първият на който си се учила за мен беше втори и все още ми изглеждаше труден. Надявам се да създадеш още красиви гоблени.
    zeza_v@abv.bg

  11. #11

    Подразбиране

    Страхотни са, а за вълшебна нощ искам да те питам на Галатея ли е и с какви конци го ши?

  12. #12

    Подразбиране

    Марияна, чудесна колекция си сътворила!Продължавай да ни радваш!

  13. #13

  14. #14

  15. #15
    радрод
    Guest

    Подразбиране

    Реклама:
    Прекрасни гоблени си сътворила Пейзажите са великолепни

Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •