Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 93
  1. #16

    Подразбиране

    Да се отчета и аз:
    от вилеровите сезони есен и зима и Мостар.

  2. #17

    Подразбиране

    О, Запаси има
    1.
    2.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #18

    Подразбиране

    Явно определено тук "разваляте" дисциплината
    Толкова се запалих по тези схеми дето се правят в сайта на Иголки,че си сглобих това :
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #19

    Подразбиране

    Моя запас само един Добруджански слънчогледи

  5. #20

    Подразбиране

    Ако говорим само за схеми имам толкова, че няма да ми стигне живота да ги избродирам, но мисля че става дума за пълни комплектовки. Аз съм си наложила сама да не си купувам нова комплектовка преди да сън ушила започнатото, защото няма да издържа на изкушението да започна веднага да шия новия гоблен и така ще зарежа стария. А това може да продължи до безкрайност. Нали си се познавам И затова предпремам такива мерки срещу себе си "Ушиваш започнатото - купуваш ново, иначе няма ново!"

  6. #21

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sn_dobreva Виж мнение
    Ако говорим само за схеми имам толкова, че няма да ми стигне живота да ги избродирам, но мисля че става дума за пълни комплектовки. Аз съм си наложила сама да не си купувам нова комплектовка преди да сън ушила започнатото, защото няма да издържа на изкушението да започна веднага да шия новия гоблен и така ще зарежа стария. А това може да продължи до безкрайност. Нали си се познавам И затова предпремам такива мерки срещу себе си "Ушиваш започнатото - купуваш ново, иначе няма ново!"
    Браво, аз също не издържам много време да стоят в шкафа. Бях си купила едно детско гобленче на Роял Париж. И седя известно време в шкафа, но само то ми е в ума. Все едно нямам друго за шиене и го почнах. и затова извода е да не се купува друго, но............... дали ще издържа - това е въпроса.

  7. #22

    Подразбиране

    Povtorno pozdrav do site!
    Imam edna molba ako moze nekoj da mi pomogne.
    Sakam da go rabotam "Momiceto vo belo" ama imam eden problem.
    Vo kompletot mi nedostasuva edna boja.
    Koj e brojot neznam ama znakot se naogja na pocetokot na levata strana dolu. bojata e od fustanot i toa odma do crnata (4etvrtiot znak od prviot red).
    Ako nekoj ima podatoci molam da mi kaze.
    Odnapred blagodaram.

  8. #23

    Подразбиране

    rajka. znaka kato Н li e . ako e toi nomera na DMC konsi e 3726
    tamno kafevo

  9. #24

    Подразбиране

    rajka. ne e tamno kafeno a tamno pozovo . nechto takovo 3726 DMC

  10. #25

    Подразбиране

    Здравейте и от мен. Ох, запаси, запаси. При мен са много
    1. Арабско момиче на Ларнате
    2. Мавретанско момиче на Ланарте
    3. Слънчев залив на Милена стил
    4. Скала над морета на ф-ма Нюанс
    5.Лунна пътека- на Нюанс
    6. Малката есен на Вилер
    а имам и още 10 събрани схеми от форума, които чакат и своя ред.
    Редактирано от emmouna : 10.04.2009 в 11:46.

  11. #26

    Подразбиране

    И АЗ СЬМ СЕ ПРЕЗАРЕДИЛА-Арабското моми4е.Добруджански сльн4огледи.Ангела на водната лилия(на солария).и Екатерина.незнам кога ще успея,но да имам...

  12. #27

    Подразбиране

    Аз пък съм се запасила само със схеми поне за 10 живота. А подготвени комплектовки нямам, само това, което шия в момента - 3 броя (само).

  13. #28

    Подразбиране

    В момента Работя по два- "За твоя рожден ден" и "Пътя към храма"
    Подготвила съм "Кояачницата" от каталога на Вилер и "Нощен пейзаж" от списание Галетов бродерия.Търся "В галоп" с DMC и смятам да ушия и "Майчино щастие" (има до в snimka.bg)

  14. #29

    Подразбиране

    stop !
    Имам много правописин грешки.
    гоблена е "Ковачницата" а списанието -
    Галерия бродерия

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Само един в запас - "Момичето с ветрилото", щом си говорим за готови комплектовки. Иначе цял куп разпечатани схеми, подредени в папки и чакащи да реша кой точно е на ред, защото искам да ушия всичкиииииииии
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •