Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 93
  1. #31

    Подразбиране

    И аз май съм от тези без много запаси.Мъдри се в шкафа една ковачница комплектована с анхор,но горката чака от три години да и дойде реда и все не идва харесвам все нещо друго и тя така си седи,затова съм решила че няма да трупам нищо, дано някога и дойде реда
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #32

    Подразбиране

    аз нямам готови комплектовани с конци и панама,имам само схемите на около 20 гоблена ,но засега са само схеми

  3. #33

    Подразбиране

    Здравейте и от мен! Честно казано нямам запаси, които да ме чакат да шия. Купувам си списанието Галерия бродерия там има доста интересни гобленчета и се надявам да успея да ушия някое. Просто не мога да изтърпя да не ушия вече започнатия преди да си взема нов.

  4. #34

    Post

    здравейте и от мен аз имам Мадоната с гроздето на Солария , Романтична идилия също на Солария и Гладиолите на Вилер но в момента започнах Хитлеровата зима или Лунна зима на Милена стил. А имам желание за още като В механата на Вилер но незнам кога ще успея

  5. #35

    Подразбиране

    Ето на този в петък ще купя конците и го започвам Казва се "Врата към Рая "
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #36

    Подразбиране

    Draga Nikol,
    Goblenov sto nameravas da go vezes e mnogu ubav i ti posakuvam lesna i brza rabota.
    Srekni ste sto kaj vas imate moznost da kupite sto sakate a nie morame da se snaogjame preku internet.
    Pozdrav i uste ednas srekno.

  7. #37

    Подразбиране

    този гоблен е мн. хубав дано ти спори

  8. #38

    Подразбиране

    Благодаря Ви момичета Някоя ако желае схемата нека ми пише на ЛС

  9. #39

    Подразбиране

    В шкафа отлежават "Слънчогледите" на Ван Гог, "Замъкът Меерсбург", една зимна графика, Калиите на Фервако, една започната щампа на Hudemas и няколко схеми чакащи конци!

  10. #40

    Подразбиране

    За момента запасът ми се състои от това,но имам и няколко стари за довършване така,че има материал за работа.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #41

    Подразбиране

    Здравейте, аз съм начинаеща. Но имам запаси:
    1. "Венера и Амур"- незапочнат
    2. "Конете в реката"
    3. "Исус"
    4."Йерусалимската Богородица"1:1
    5. "Лято"
    6."Момичето с шапката"
    и "Запустялата воденица"- есенен пейзаж близо до река - незапочнат

  12. #42

    Подразбиране

    Здравейте, мацки!
    В момента шия Ковачницата. Подозирам обаче, че в момента, когато ушия самата ковачница, ще се заоглеждам за друго... Очаква ме и Казанската мадона, 2 схеми на Вестфалската и Натюрморт с ананас, както и незавършените ми (срам) Исус с трънен венец и Св.Мина
    Поздрави!

  13. #43

    Подразбиране

    И аз съм захванала няколко гоблена и шия според настроението, това са Умиление, Св.Иван Рилски, Молитва и още два малки почти завършени...

  14. #44

    Подразбиране ...

    Това са сладурите, чакащи своя ред, а сега шия "карнавал", пак от същото списание.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Привет искам да кажа, че днес се сдобих и с "Моста Мостар". Така запасите ми стават 8 броя.

Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •