Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 93
  1. #46

    Подразбиране

    Мойте запаси са :
    1.Гроздоберачката на Солария
    2.Изабела на Милена стил
    И двете си чакат реда,Изабела даже съм я почнала в единия ъгъл ама си седи така от поне 2 години все шия нещо друго а и вече съм я шила 1 път но я подарих.
    А схемите от форума няма и да ги споменавам ако ги разпечатам един шкаф няма да ми стигне само за листите с тях
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  2. #47

    Подразбиране

    Момичета не е съвсем по темата, но смятам да се запася с "Малката козарка". Кажете 1:1 или 1:4. Кой от двата излиза по-красив? И кой се шие по-лесно?

  3. #48

    Подразбиране

    Здравей Цвети! По повод запитването ти ще ти кажа, че голямата козарка никак не е трудна,нищо че е с огромен размер (1:4) и първоначално всява респект. Ще прикача снимка на моя гоблен,за да видиш как изглежда и евентуално да сравниш с малкия модел ако може да ти го предостави някой. Дано да съм полезна! Успех!
    Редактирано от anito_23 : 30.01.2010 в 22:31.
    Животът не се измерва с броя на вдишванията, които правиш, а с миговете, които спират дъха ти

  4. #49

    Подразбиране

    Anito 23 Много благодаря

  5. #50

    Wink

    Здравейте на момичета и аз усилено мисля за това какво да почна след като завърша една пролет дали да е Ръченицата на Иван Мърквичка и имам изкарана схема на НияИмам и на Мона Лиза но за нея много се замислям

  6. #51

    Подразбиране

    Мона Лиза е прекрасна- малко е в кафявата гама, но пък е прелестна накрая. Аз се поизмъчих малко с роклята и лицето - иначе е песен за шиене. Успех!

  7. #52

    Подразбиране

    аз имам такава схема
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #53

    Подразбиране

    Моите съкровища са Възкресението,Тина,имам един от серията с плодовете,а започнатите ми са два-Морска приказка и Калинка.А на компютъра имам около 40 разработени.малко по-късно ще снимам и кача снимките
    I do not want to return to earth
    after what i experienced,
    i want to get into heaven
    because i was arleady in hell!!!


  9. #54

    Подразбиране

    Моята схема си е обикновена-1:4 с детайли 1:1, но е много по-четлива. Само съжалявам, че нямам допълнителна техника, за да ти ги пратя - krasi mira ignatova

  10. #55

    Подразбиране

    Няма проблем Цвети моята схема се чете

  11. #56

    Подразбиране

    Моите запаси са:
    1. "Малката мадона"-Милена стил
    2. "Молещи ръце"-Милена стил
    3. "Кончета в полето"-Милена стил
    4."Мустанги" /на Казънлък/-започнато
    5."Майчино щастие"- в момента се шие
    От форумите няма да ги броя, защото са около два диска

  12. #57

    Подразбиране

    Честита Баба Марта и Честит Национален Празник на Всички Българи - Бъдете здрави и щасталиви!

  13. #58

    Подразбиране

    Nikol, разкошно изглежда този гобленУспех

  14. #59

    Подразбиране

    Моите запаси са -Ковачницата и Майчина ласка

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    С риск да бъда линчувана,показвам ви моите запаси и все пак не съм 100% сигурна че снимах всияко.......Започнатите изобщо не ги броя.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •