Страница 5 от 7 ПърваПърва ... 34567 ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 93
  1. #61

  2. #62

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mareha Виж мнение
    С риск да бъда линчувана,показвам ви моите запаси и все пак не съм 100% сигурна че снимах всияко.......Започнатите изобщо не ги броя.


    Мареха...ти направо ми скри шапката ...с твоите запаси...а аз си мислех,че моите са много...
    Ти направо си готова да отвориш гобленарско магазинче...

  3. #63

    Подразбиране ...

    Момичета, добре сте се запасилиБраво на вас. Скоро четох някъде из форума за двойните игли за шиене и като не можах да го намеря, реших, че тук при вас е най-удачно да сподела, тъй като с тези запаси ще ви е нужно и нещо, с което да шиете по-бързоСлучайно попаднах на тези игли при съседите и много ми се иска да сподела видяното с вас
    http://www.homyakov.net/Forum-ShowTo...20-page-3.html
    В нашия форум се споменаваше за тези игли, но с някакво топче на върха, а тази от снимката си е направо двойна - с ухо по средата. За първи път виждам такава, е не че съм виждала от другите, но за този вид не съм и подозирала, че съществеват - много ме впечатли.
    Моля модераторите да ме извинят, ако съм сложила мнението си не нясто и ако счетат за необходимо да го преместят или изтрият!

  4. #64

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mareha Виж мнение
    С риск да бъда линчувана,показвам ви моите запаси и все пак не съм 100% сигурна че снимах всияко.......Започнатите изобщо не ги броя.
    Не е истина.....
    Направо онемях...
    Не мога да си представя как издържаш да не ги отвориш и започнеш. Аз бих ги захванала всичките,пък ако ще да ме изгонят.
    Пожелавам ти поне половината да завършиш тази година!!!!

  5. #65

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kraseto Виж мнение
    Момичета, добре сте се запасилиБраво на вас. Скоро четох някъде из форума за двойните игли за шиене и като не можах да го намеря, реших, че тук при вас е най-удачно да сподела, тъй като с тези запаси ще ви е нужно и нещо, с което да шиете по-бързоСлучайно попаднах на тези игли при съседите и много ми се иска да сподела видяното с вас
    http://www.homyakov.net/Forum-ShowTo...20-page-3.html
    В нашия форум се споменаваше за тези игли, но с някакво топче на върха, а тази от снимката си е направо двойна - с ухо по средата. За първи път виждам такава, е не че съм виждала от другите, но за този вид не съм и подозирала, че съществеват - много ме впечатли.
    Моля модераторите да ме извинят, ако съм сложила мнението си не нясто и ако счетат за необходимо да го преместят или изтрият!
    Аз точно с такава игла шия

  6. #66

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Не е истина.....
    Направо онемях...
    Не мога да си представя как издържаш да не ги отвориш и започнеш. Аз бих ги захванала всичките,пък ако ще да ме изгонят.
    Пожелавам ти поне половината да завършиш тази година!!!!
    Диде,просто незнаеш какви усилия ми струва да не ги почвам.Аз и за това имам и много започнати де.Ама важното е че и ги довършвам от време на време .

  7. #67

    Подразбиране

    Здравейте! Имам нови запаси:
    1. Св. Мина - 1:1 - само лицето;
    2. Трите ангелчета- за подарък и честно казано го започнах вече.

  8. #68

    Подразбиране търсене

    Здравейте на всички,
    от извстно време търся схемата на "Кралското езеро" , но без успех .Някои може ли да ми помогне! Благодаря предварително !!!

  9. #69

  10. #70

    Подразбиране

    Здравейте,търся схема на "Лунна зима"-ако някой я има да ми помогне!Гоблена е почти ушит,но преди 20 години!

  11. #71

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от s.mircheva Виж мнение
    Здравейте,търся схема на "Лунна зима"-ако някой я има да ми помогне!Гоблена е почти ушит,но преди 20 години!
    Търсенето става в темата - Безплатни- Заявки за месец....
    Сигурно ще се намери
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  12. #72

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от s.mircheva Виж мнение
    Здравейте,търся схема на "Лунна зима"-ако някой я има да ми помогне!Гоблена е почти ушит,но преди 20 години!

    Момичета ,в тази тема не се пускат молби за схеми...за тази цел си има тема Заявки ..не му е тук мястото...четете преди да пишете, моля...

  13. #73
    desiyankova
    Guest

    Подразбиране моите запаси са :

    1.майчина милувка
    2.щастливото завръщане
    3.мадона с цвете
    4.добрият пастир.
    и много схеми

  14. #74

    Подразбиране

    Пак се запасих с няколко гоблена а те са:
    1"Снежната кралица" на Леврон
    2"Есен" на Леврон
    3.Mer dragons tea time - ХАЕД
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Моят запас-"Момичето с коня" на Ланарте,готова комплектовка.Не съм шила кръстчета и май трябва да ушия нещо друго преди това,за да разбера дали ще стане или напротив!!!И следващиите които чакат,са онези пейзажи на Хейгл ,за схемите от съфорумки-благодаря ви отново милички!Не ги започнах тогава ,защото нямах нужната панама ,а в нашият град не намерих.

Страница 5 от 7 ПърваПърва ... 34567 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •