Страница 6 от 7 ПърваПърва ... 4567 ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 93
  1. #76

    Подразбиране

    Моите запаси са; Христос на трона ,Мостар ,Исус чука на вратата ,Благовещение, Старият Пловдив, една графика, а схеми мога да изброя само няколко графиките на Егон, едни бели маргарити и много още.Аз също не започвам нищо ново докато не свърша започнатия.

  2. #77

    Подразбиране

    към запасите си прибавих и 3 гоблена на Дим.
    Снимки ще приложа по-късно/като ги снимам/

  3. #78

    Подразбиране

    Моите са тези,но със сигорност съм пропуснала някой.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Най-добрите и красиви неща не могат дабъдат видени,нито докоснати.Те се усещат в сърцето.

  4. #79

    Подразбиране

    Извинете ме, но не разбирам целта на темата - не виждам да се води разговор, постват се списъци само ?!?!?!


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  5. #80

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rodich Виж мнение
    Извинете ме, но не разбирам целта на темата - не виждам да се води разговор, постват се списъци само ?!?!?!
    Ми Ани в първия си пост,доколкото разбрах,искала да си показват,кой какво има като запас за шиене

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  6. #81

    Подразбиране

    Смисълът е да се поизфукаш малко (разбира се, не в лошия смисъл на думата)

  7. #82

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от manka Виж мнение
    Ми Ани в първия си пост,доколкото разбрах,искала да си показват,кой какво има като запас за шиене
    Ами точно това имам в предвид и скоро ще покажа и моите запаси че бая понабъбнаха.

  8. #83

    Подразбиране

    Идеята според мен е....запасите на всеки лека-полека да намаляват,т.е. да бъдат показвани в Готовите творби....

    И още, не знам при вас как е, но при мен...като си погледна тук накуп запасите, които ме чакат всеки път се удържам да не си закупя още нещо новичко,понеже вкъщи те са ми прибрани в един шкаф,не ги виждам заедно...и все се блазня от по-нови модели..
    А така като погледна темата се САМОВЪЗДЪРЖАМ! Засега върши работа..

  9. #84

    Подразбиране

    Скоро си купих 4 Вилерови гоблена - Свята нощ, Възкресението, Мона Лиза и една икона....удоволствието да шиеш оригинални гоблени е огромно...

  10. #85

    Подразбиране

    Засега имам няколко комплектовки от вас, за което благодаря! И 5 гоблена на Солария. Момичето от Алхамбра, Гледка към морето, Прекрасната градинарка, Мадоната с гроздето и Дамата в червено.Направо не знам кога ще имам време, но ги искам всичките ушити на стената ми! Ако някой се интересува от схемите и легендата да пише и ще му парщам.
    Когато имаш любов край себе си, имаш всичко. Когато я нямаш, не е важно какво друго имаш...

  11. #86

    Подразбиране

    Добавих нови запаси и се надявам се се спра до тук
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  12. #87

    Подразбиране

    Ами и аз си имам запаси "Старецът с лулата", "Старецът с халбата" и "Св.Ана", но още имам да шия последната схема на "Коне в реката", а пък на "Молитвата" надписите вътре, така че ще почакат.
    Редактирано от daniel4i : 21.02.2010 в 21:25.

  13. #88

    Подразбиране

    за съжаление имам много модели ,но нямам идея как ще им събера конците .Много са красиви и не мога да реша от кой да започна ,А не сум и много опитна.Ушила съм само "Десислава" и благодарение на вас довършвам "Зимния параклис"А толкова красота ме чака още.....

  14. #89

    Подразбиране

    Преди няколко дни се сдобих с тези 2 и нямам терпение да ги започна.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Moite zapasi sa :
    1.Lunna Zima
    2.Paraklisa

Страница 6 от 7 ПърваПърва ... 4567 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •