Показване на 1 до 13 от 13
  1. #1

    Question относно Бискорну

    Потърсих и не намерих тема за Бискорну и за това реших да открия такава...Имам следния въпрос, разглеждах разни красоти, на различни теми, но така и не можах да разбера за какво служи това Бискорну?!?! Като игленик ли е, или просто за украса???? Ще съм много благодарна за всякаква информация

  2. #2

    Подразбиране

    Мисля, че и за двете. А за тема, мисля че имаше някаква, но не се сещам къде.

  3. #3

    Подразбиране

    Служи за игленик и за украса.Може също да се ползва за навиване и хранение на ленти за бродерия.
    В тази ТЕМА има всичко за бискорню

  4. #4

    Подразбиране

    Света, много ти благодаря!!!

  5. #5

    Подразбиране

    За да не отварям излишно нова тема ще питам в тази - с какво пълните сърчицата, иглениците и бискорнюто? В Плевен не намерих силиконова вата за възглавници, има само за подплата, но тя е степана и под формата на плат.
    e-mail: margo_f@abv.bg
    Skype: margotof

  6. #6

    Подразбиране

    Някъде из форума прочетох, че може да се използват стари чорапогащи, нарязани на парцалчета. Аз съм ползвала обикновена вата, но не е парцалена, а една бяла и стои на слоеве.

  7. #7

    Подразбиране

    Аз мислех да си купя една възглавница и да я използвам за тази цел.

  8. #8

    Подразбиране

    Благодаря момичета, ще опитам с чорапогащи и ще покажа какво се получава.
    e-mail: margo_f@abv.bg
    Skype: margotof

  9. #9

    Подразбиране

    Аз лично съм си купила силиконова възглавница "специално" за иглениците ,които правя. От една възглавница излиза глолямо количество "пълнеж" ,и за това цената от 7 лв смятам ,че е супер.

  10. #10

    Подразбиране

    Момичета,искам да се включа в тематаДумата е френска и означава два върха или два ъгъла.Използва се за игленик или просто като украса на стената.Искам да ви покажа трите броя,които уших за подаръци.Пълнежът е от вата:

  11. #11

    Подразбиране

    Ето и последното,което е най-малко като размер:Надявам се,че са ви харесали

  12. #12

    Подразбиране

    Ефектни са . Супер странно е, че ние нямаме такива неща. Бабите едно време правеха малки игленици от шарен плат на щампи и пластмасова капачка от бутика, сега и това е невъзможно

  13. #13

    Подразбиране Biscornu

    Реклама:
    Това е моето първо Biscornu:
    [IMG][/IMG],
    [IMG][/IMG],
    [IMG][/IMG]

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •