Показване на 1 до 15 от 92

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Благодаря ти за отговора за мазната коса те разбрах
    за раничките също разбрах че най-вероятно е от шампоан но ми е невъзможно да я заведа във тези магазини защото аз съм в Елена а ти ми говориш за София предполагам .Можеш ли да ми препоръчаш някакъв шампоан ,бебешки дали ще е подходящ ?
    и друго фризьорката й й препоръчала някакви ампули дали да ги пробваме?
    Извинявай ако ти досаждам но се притеснявам за косата й тя беше хубава но я развали наистина със често миене и изполакове и какво ли още и сега й е мъчно и -Мамо какво да правя? а когато мама мърмори............

  2. #2

    Подразбиране

    Съжалявам-грешката е моя ,че не погледнах предварително под аватара ти града-извинявам се.
    Значи накарай дъщеря си все пак да разреди миенетата-това е най-важното.
    Нека използва шампан с неутрално PH ,който когато се мие в едно апликаторче (от тези които има в боите за домашна употреба) да разрежда с малко вода и добавя по 1-2 капки сок от истински лимон.
    Това обира малко себума и също така прави PH-to кисело ,което е добре за затваряне на косъма и порите.
    Може един път в месеца да си прави "сухо" миене-най-обикновенна антибиотична пудра от аптеката се взима,косата се измива и засушава с кърпа,а после всеки кичур коса се разделя и с помоща на пудрьор се поръсва от пудрата в корените.
    Прави се леко масажче докато "поеме" пудрата.Може малко да белее,но при зидухване със сешоар или сресване с гребен ,на който има леко навлажнен памук всичко се оправя.
    За всеки случай да отиде на кожен лекар за да види пъпчиците...но не се доверявайте много на това-в повечето случаи изписват безумно скъпи и неефективни неща.
    Ампулите,които дава фризьорката не зная какви са за да отговоря,но провери по козметичните магазини-има едно италиански ,които са с коприва-тя заздравява косъма

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •