Показване на 1 до 15 от 92

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Denica Виж мнение
    Иво, интересно ми е какво ти е мнението за "животинските" препарати?
    Аз лично съм много доволна от АД3Е и от Екзематина!
    Сериозно -за първи път го чувам това ,но моето мнение ,е че след като на някой му понася и се чувства разкошно с даден продукт ,то значи му действа добре.
    Сега ми вкара таралеж да потърся инфо за тези неща-не работя с тях и за това

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от iv4omad Виж мнение
    Сериозно -за първи път го чувам това ,но моето мнение ,е че след като на някой му понася и се чувства разкошно с даден продукт ,то значи му действа добре.
    Сега ми вкара таралеж да потърся инфо за тези неща-не работя с тях и за това
    АД3Е е комбинация от витамини, които се дават на кокошките за подобряване качеството на яйцето май ... И на други животни го изписват, но не съм сигурна за какво точно. Мазно е като олио, няма цвят.

    Екзематина е за екземи и опадали участъци козина в следствие на алергии - като спирт е. На кучето ми козината му порасна пак само за 10 дни - тогава ветеринарката ме светна, че много хора го използват за коса.

    За едно от двете знам, че Стилист Капанов използва в неговата маска, но вече не помня кое ...
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  3. #3

    Подразбиране



    За това не го зная-нямам животни в къщи.
    Нищо не ти пречи да пробваш на малък участък с нещо ,което е за външна употреба,но моля те недей да приемаш нещо вътрешно без да попиташ лекар.Да не започнеш да снасяш яйца после

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от iv4omad Виж мнение
    За това не го зная-нямам животни в къщи.
    Нищо не ти пречи да пробваш на малък участък с нещо ,което е за външна употреба,но моля те недей да приемаш нещо вътрешно без да попиташ лекар.Да не започнеш да снасяш яйца после
    Само се мажа (за сега )!!!
    Руса съм, но не чак толкова
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Denica Виж мнение
    Руса съм, но не чак толкова

    Малко извън темата,но аз съм си такъв...свиквайте ми
    Моля дамите да не се обиждат-не влагам нищо повече от хумор

    Блондинка се показва от банята и се провиква:
    -Скъпи-би ли ми подал някой друг шампоан?
    -Но мила-всичките шампоани са в банята!
    -Да така е мили,но на всички тях пише ,че са за суха коса ,а аз моята вече я намокрих.

  6. #6

    Подразбиране

    Казвам и аз здравей на нашия консултант-Ивчо...Благодаря за темичката,много е полезна..
    На почти 36 години съм. Имам по-скоро мазна коса...Бях с разкошна коса,която след двете раждания ми остана почти една втора от това, което беше...Прежалих я...Започна да се омазнява...и стана една тъъъничка..на втория ден ми е залепена за скалпа...
    Решавах проблема като 4-5 години ходих скичури, те ми я поизсушаваха и можех да изкарам 3-4 дни без да я мия..Но, в един момент ми писнаха кичурите..направих си косата като естествения ми цвят-тъмно кестенява...и пак влязох в ада..
    На два дни-мазна, отвратителна...Поддържам я средна дължина( имам невродермит на врата-следствие на силно стресова ситуация и не мога да я подстрижа късо...Въпреки,че обичам късите коси..) Тогава се сетих какво правех в ученическите си години, с разкошната коса..слагах и една зелена къна (вече я няма..беше по-скъпа и от боя,индийска с билки вътре и бадемово масло) Тук вече Ивчо се ужасява сигурно, защото всички фризьори мразят къните, но...
    Взех си аз къна, разтворих я със вряло силно кафе (не сложих жълтък и зехтин, защото прочетох,че прибавени към къната не покриват бели коси..) и да ви кажа стана номера...Хубавото е,че ми живна косата И СПРЯ ДА СЕ ОМАЗНЯВА...ВЕЧЕ МОГА ДА ИЗКАРАМ 4-5 ДНИ БЕЗ ДА Я МИЯ...КОЕТО ЗА МЕН СИ Е РЕКОРД..
    Слагам си къна веднъж в месеца..Неудобството е,че не винаги става еднакъв цвета...Последния път я държах към 2 часа,за да ми хване добре бялата коса...и тя стана почти черна...След маски на следващите две измивания падна малко цвета и пак си е тъмно кестенява...Осъзнавам,че от тук нататък ако искам промяна ще трябва да я изчакам да порасне и да режа къносаното преди това ,но какво да се прави... Понеже ми е естествено чуплива..я оставям да изсъхне, само я понамачквам..и вълничките стават..понякога й слагам пяна за обем..и съм ок..

    Искам обаче да те питам нещо за едно детенце на моя приятелка-момченце на 2 години..По-голямото му братче -на 4 год...си включва прахосмукачката и залепва четката й на пълна мощност на главата на малкия...Следват писъци...Като спират прахосмукачката виждат,че от главата на малкия липсва цял кичур коса...Сега на върха на главата детето има едно плешиво петно ( с големината на монета 1 лв)..Дай съвет с какво да го маже майка му..Косата е изтръгната с луковичките на косъмчетата и...според мен няма да излезе бързо..

    И аз съм чувала, това което пише момичето преди мен...за някакви конски мазила...ама като ми казваха какво да си взема от вет.аптека нищо не записах...
    Какъв съвет да дам на приятелката ми...
    Ох, то цял ферман написах ама...още един съвет искам от теб.. Дъщеря ми е на 11,5 години...носи си косата средно дълга...но й е тъничка..какви маски да й правя, за да се посгъсти, но без да се омазнява,че сега тя влиза в пубертета и виждам ,че и нейната косичка започна да се поомазнява..
    Благодаря ти за отделеното време...

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •