Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 92
  1. #46

    Подразбиране

    Мерси за бързия отговор

  2. #47

    Подразбиране

    БЛАГОДАРЯ за отговора,и за безценните съвети,които ни даваш!

  3. #48

    Подразбиране

    Ивчо , безкрайни благодарности, тъкмо се бях отчаяла след последната злостна намеса от моя страна върху горката ми коса , но ще спазвам съветите които си дал ...Деница , тичам и за АДЗЕ
    Имам и един въпрос , става дума за удължаване и сгъстяване на косата . След ровене из нета достигнах до извода, че най-безопасния (за естествената коса ) и лесен метод е чрез ленти (или треси ) които се защипват с обикновени (или специални) фиби , така, че човек може и сам да си ги сваля и поставя (след кратка тренировка) . Искам да помоля за малко повече информация за тях . От Варна съм , къде могат да се намерят , подлежат ли на боядисване , ориентировъчни цени .Благодаря предварително

  4. #49

    Подразбиране

    Здравей отново, iv4omad , сигурно ставам досадна ,но искам да попитам още нещо относно бадемовото масло .Трябва ли след двата часа да се измива отново косата ,защото аз я измих ,беше прекалено блажна .

  5. #50

    Подразбиране

    Здравей

    Да-метода с треси е най-удачен,лесен и бърз.
    Самите треси могат да се поставят с кабси,да се зашият към косата или към тънка плитка направена по главата от твоята коса или както казваш със специални шноли.
    Минуса при тях ,е че ако например искаш да си къдрава не можеш да третираш твоята коса и тресата едновременно заради нестабилността на шнолите при по-силно опъване ,а трябва отделно твоята и отделно самата треса да обработваш.
    За цената малко трудно мога да те ориентирам ,защото си зависи от самият салон ,в който правят тази услуга ,но варира между 350-700 лв зависи и от дължината.
    Можеш да си поръчаш от някой салон (ако имаш позната-иначе ще ти я поръчат ,но ще ти праснат голяма надценка и по цена с поставяне) .
    Аз съм възпитаник на салон "Магама" и поръчвам коси само от тях .Ако имаш интерес може на ЛС да се разберем нещо.
    Самата треса е в пакет от 1 метър широчина и в последствие се измерва широчината на лентата ,която ще е по главата и се отрязва х2 за да се получи двоен ред.Обикновенно цялата треса стига за 3 двойни реда-един под нивото на ухото в тилната част и два цели от "ухо до ухо".
    След това задължително хубаво се пошива отрязаната част-нарушен е машинният шев и двата реда се пошиват хубаво в един.
    Косата е естествена и позволява къдрене,боядисване и всичко ,което правиш и с твоята коса
    Накрая се пошиват и самите шнолки.


    idzs-Разбира се,че се мие

  6. #51

    Подразбиране

    За galie-основните цветове треси-черна,тъмно/светло кафява,тъмно руса,светло руса.
    Дано да съм ти бил в помощ с определянето на най-близък цвят
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #52

    Подразбиране

    Ивчо, чакай да те питам и аз нещо Дай ми идея как мога да преценя коя прическа ще ми отива. Моля
    Имам права коса, цвят - естествено тъмно рус, дължина в момента - до кръста.
    Искам да й направя някаква прическа, по възможност нешо доста по-късо, но не мога да преценя дали ще ми отива на лицето.
    Чувала съм, че има разни сайтове, където си слагаш снимка и ти генерира с коя прическа как ще ти стои. Знаеш ли някой такъв сайт? Или програма, каквото ще да е.
    Искам къса коса, но не смея да я режа, ако ще ми стои като каска на кратунката
    Благодаря, че изчете всичко това
    zaharcheta@abv.bg

    * * *
    www.radikal.ru -> browse -> избирате желания за качване файл -> загрузить -> кликвате върху ЧЕРВЕНИЯ линк -> копирате -> поставяте копирания линк в мнението си и готово. НЕ Е СЛОЖНО!!!
    * * *
    Използвай бутон "Промени" на мнението си, вместо да пускаш ново!

  8. #53

    Подразбиране

    Здравей
    Промяната от много дълга на къса е малко психологически момент и трябва много добре да го обмислиш.
    До кръста наистина е прекалена дължина и не подлежи на обработване.
    Като за начало би могла да пробваш със скъсяване го кръста-ако харесваш по-женствени прически с леко филиране около лицето и отзад на лек венец,а ако обичаш по-екстрмни неща можеш да експериментираш с асиметрични бретон,дължина на косата или силно филирана.
    Всичко зависи от това ,което позволява лицето ти.
    В сайта на aroma.bg с регистрация имаше онлайн салон.
    Пробвай с това----> http://www.ukhairdressers.com/virtual%20salon.asp
    Или просто потърси в Google "online hairdresing" ," online hairdressing saloon" и подобни ключови думи

  9. #54

    Подразбиране

    Изобщо нямам скрупули, ще я резна без да се замисля, само да намеря нещо, което да ме вдъхнови и да ми пасва...
    Сега така или иначе почти вързна само ходя, защото ми пречи. Кок на главата и айде - навън. Освен това ми е по-лесно да танцувам така.
    А тия бретони и едно друго - няма ли да ми се пречкат още повече?
    zaharcheta@abv.bg

    * * *
    www.radikal.ru -> browse -> избирате желания за качване файл -> загрузить -> кликвате върху ЧЕРВЕНИЯ линк -> копирате -> поставяте копирания линк в мнението си и готово. НЕ Е СЛОЖНО!!!
    * * *
    Използвай бутон "Промени" на мнението си, вместо да пускаш ново!

  10. #55

    Подразбиране

    Само да доложа... Отрязаха ми косата с педя и половина, малко под раменете е сега, с някакви пластове и не знам какво още
    Ивчо, благодаря за линковете, бяха ми от полза
    zaharcheta@abv.bg

    * * *
    www.radikal.ru -> browse -> избирате желания за качване файл -> загрузить -> кликвате върху ЧЕРВЕНИЯ линк -> копирате -> поставяте копирания линк в мнението си и готово. НЕ Е СЛОЖНО!!!
    * * *
    Използвай бутон "Промени" на мнението си, вместо да пускаш ново!

  11. #56

    Подразбиране

    Здравей Ивчо Съжалявам ако се повтарям с въпросите но нали съм си блонди а и на всеки проблема му се струва единствен и уникален та и моя е такъв Приятеля ми има страшно много пърхут...като казвам страшно наистина е страшно...остави че се сипе като сняг...притеснява ме че по самия скалп има безброй люспи така да го кажа и естествено че чрез почесване си прави рани...абсурдно е дори да си помисля да го убедя да посети дерматолог или там както се казва...надявам се ако не някакъв препарат или шампоан то поне някакви "бабини девитини" да ми препоръчаш които да му приложа та поне малко или много да облекчат състоянието му...съвестно ми е само като предполагам как го тормози това но както се вика мъжка му работа Благодаря ти предварително за вниманието

  12. #57

    Подразбиране помощ

    Здравей , Иво!
    Моят син има същият проблем като приятелят на Letisig , затова ще ти бъда много благодарна , ако ми дадеш някакъв съвет.

  13. #58

    Подразбиране

    Привет Ив,
    Бих искала да те попитам.Може ли бременоста да пречи при третирането на косата.Имам предвид изрусяване на кичури или боядисване.
    Благодаря

  14. #59

    Подразбиране

    Здравей Ивчо,аз имам руса коса по рождение но сега я правя сивкава,по принцип ползвам ампули и кристали на Seri това е гръцка козметика за коса и съм много доволна,но скалпът ми се омазнява твърде бързо а крайщата са ми сухи,незнам вече какво да правя,ако може малко помощ ще съм благодарна

  15. #60

    Smile

    Реклама:
    ивчо и аз дате питам кажи ми нещо поече за
    метода стефан (подстригване) имам предвид
    благодаря ти,разглейдах им саита но този метод нищо
    не м говори

Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •