Страница 6 от 7 ПърваПърва ... 4567 ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 92
  1. #76
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Момичета бихте ли ми препоръчали нещо против пърхут.Какви ли не шампоани съм пробвала нищо не ми дийства.Бихте ли ми дали съвет.

  2. #77

    Подразбиране :)

    А аз бих искала нещо за бърз растеж на косата,но по възможност на по нормални цени.

  3. #78

    Подразбиране

    patio, за по-бърз растеж може да ползваш хининова вода, която се втрива в корените на косата. Ако не ти помогне, поне няма да ти навреди!

  4. #79

    Подразбиране :)

    Благодаря все пак,ползвала съм но не съм забелязала кой знае какъв ефект.

  5. #80

    Подразбиране

    За бърз растеж - хубаво прясно мляко от село, по 2 чаши всеки ден Може и да си въобразявам, но при мене имаше ефект.

  6. #81

    Подразбиране :)

    хахахаха,май така е най добре с мляко

  7. #82

    Подразбиране

    Verche 98,а пробвала ли си с шампоан против пърхот на "Евтерпа".Синя тубичка с бял етикет-не сребрист/два модела в една и съща опаковка са.Пробвай

  8. #83
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Зоя не съм го пробвала,но ще го пробвам да видя дали ще има някакъв ефект.Надявам се да помогне.

  9. #84

    Подразбиране

    Здравейте момичета.Изчетох цялата тема но не ми стана много ясно за тея конски витамини.Колко струват,как се използват,имат ли нистина ефект?Моля някоя която ги е ползвала да ми обясни.Благодаря предварително

  10. #85

    Подразбиране

    Низорал - от аптеката се купува . Скъпичко е и ефикасно, но след време пак се появява.
    За по-сигурно сменяй често марката на шампоана.

  11. #86

    Подразбиране

    2 хапчета низорал, стриваш ги и ги слагаш в бебешки шампоан.Миеш косата докато шампоана свърши- това е съветът на моята фризьорка.Ефтино и ефикасно
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  12. #87

    Подразбиране

    Конските витамини се казват Тривитаминол и струват около 5 лева.Купуват се от ветеринарната аптека

  13. #88

    Подразбиране

    Момичета, моля да ми помогнете да си избера четка за сресване на косата!

    Косата ми е дълга, тънка, твърда, гъста и чуплива.

    Досега бях с дървена, купена от аптеката (марка не помня) и единственото хубаво на тази четка е, че косата не се наелектризира. "Бодличките" и са къси и не разресва добре. Откакто съм с дървената четка, косата ми се сплита на възли.

    Преди това бях с една на Ревлон, която добре разресваше косата ми, но предпазните и топченца много бързо изпопадаха, а и сега Ревлон са със значително по-лошо качество, отколкото преди 15 години, когато купих първата си четка от тях.

    Моля, помогнете ми!

  14. #89

    Подразбиране

    Аз ти препоръчвам четките на Ейвън -има една дето се води за гъста коса...много е добра. Взех я на много мои приятелки и всички са доволни, аз също я ползвам...имам и от старата серия, взех и на дъщеря ми от по-новата "червена " серия..Има я и в новия 12 каталог на стр.128/129, каталожен номер 07252, цена-5,90

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Leti_at, благодаря за отговора!

    Как точно се нарича тази четка? На бг сайта на Ейвън ми се отваря 10 каталог.

    Видях тяхна широка четвъртита червена четка, която се нарича Paddle brush, дали е това?

Страница 6 от 7 ПърваПърва ... 4567 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •