Страница 1 от 7 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 92
  1. #1

    Подразбиране Коса...за вас дами :)

    Здравейте девойки
    Отварям тази тема за да ме "притеснявате" с всичко ,което ви притеснява,интересува или ви е на сърце относно косите ви,желанията за промяна на цвят,прическа и каквото ви хрумне...продукти,поддръжка и всичко свързано с косата.
    Занимавам се и с екстеншънс,така ,че и за дамите с удължени коси ще давам съвети
    Ваш-Иво

  2. #2

    Подразбиране

    нещо за косопад

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Desislava Neikova Виж мнение
    нещо за косопад
    Първо трябва да имаш предвид,че косопада е сезонен -пролет и есен ,а за някои и зима.После ако количеството падаща коса е повече от обикновенното пак не трябва да се панираш-косъма на главата има живот от 5 до 7 години и ако е в такава фаза ще порастне нов след това.
    Не препоръчвам Ревалид и производните му по простата причина ,че резултата е след месец-два и е докато ги пиете.
    С тези пари за Ревалид по-добре да наблегнете на храна ,която заздравява косата и коктите-риба,черен дроб и зеленчуци.
    Като хранителна добавка може да се пие рибено масло.Хубаво е да си правиш масаж на главата един път седмично с цел засилване на кръвообръщението на кожата на главата,снабдяване на кислород на порите.
    Бабешко или не шишенце бадемово масло от аптеката затоплено на водна баня за 15-тина минути ,което да се поставя на ЧИСТА ,измита и леко подсушена коса докато е топло с последваш мек масаж на главата за поне 15 мин и престояване със затоплена кърпа около 2 часа върши чудеса ,ако се прави 1 път в месеца.
    Бадемовото масло има засилващ растежа на косъма ефект и е перфектно средство за дамите с чупливи,къдрави и ...по подразбиране сухи коси.
    Косопада е страшен ,когато косата пада на петна-все по-често се случва да виждам това ,но то е от стрес и след време пак израства
    Ако все пак се притесняваш толкова ти препоръчвам от аптеката да си вземеш серията -шампоан,балсам и ампули за женски косопад на Рене Фортерер-това е безупречно!

  4. #4

    Подразбиране

    Иво, интересно ми е какво ти е мнението за "животинските" препарати?
    Аз лично съм много доволна от АД3Е и от Екзематина!
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  5. #5

    Подразбиране

    много ти благодаря. още днес ще проверя дали го има в аптеките

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Denica Виж мнение
    Иво, интересно ми е какво ти е мнението за "животинските" препарати?
    Аз лично съм много доволна от АД3Е и от Екзематина!
    Сериозно -за първи път го чувам това ,но моето мнение ,е че след като на някой му понася и се чувства разкошно с даден продукт ,то значи му действа добре.
    Сега ми вкара таралеж да потърся инфо за тези неща-не работя с тях и за това

  7. #7

    Подразбиране

    много ти благодаря. още днес ще проверя дали го има в аптеките

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от iv4omad Виж мнение
    Сериозно -за първи път го чувам това ,но моето мнение ,е че след като на някой му понася и се чувства разкошно с даден продукт ,то значи му действа добре.
    Сега ми вкара таралеж да потърся инфо за тези неща-не работя с тях и за това
    АД3Е е комбинация от витамини, които се дават на кокошките за подобряване качеството на яйцето май ... И на други животни го изписват, но не съм сигурна за какво точно. Мазно е като олио, няма цвят.

    Екзематина е за екземи и опадали участъци козина в следствие на алергии - като спирт е. На кучето ми козината му порасна пак само за 10 дни - тогава ветеринарката ме светна, че много хора го използват за коса.

    За едно от двете знам, че Стилист Капанов използва в неговата маска, но вече не помня кое ...
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  9. #9

    Подразбиране



    За това не го зная-нямам животни в къщи.
    Нищо не ти пречи да пробваш на малък участък с нещо ,което е за външна употреба,но моля те недей да приемаш нещо вътрешно без да попиташ лекар.Да не започнеш да снасяш яйца после

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от iv4omad Виж мнение
    За това не го зная-нямам животни в къщи.
    Нищо не ти пречи да пробваш на малък участък с нещо ,което е за външна употреба,но моля те недей да приемаш нещо вътрешно без да попиташ лекар.Да не започнеш да снасяш яйца после
    Само се мажа (за сега )!!!
    Руса съм, но не чак толкова
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Denica Виж мнение
    Руса съм, но не чак толкова

    Малко извън темата,но аз съм си такъв...свиквайте ми
    Моля дамите да не се обиждат-не влагам нищо повече от хумор

    Блондинка се показва от банята и се провиква:
    -Скъпи-би ли ми подал някой друг шампоан?
    -Но мила-всичките шампоани са в банята!
    -Да така е мили,но на всички тях пише ,че са за суха коса ,а аз моята вече я намокрих.

  12. #12

    Подразбиране

    Мен ме интересува как да си подхраня косата.Дълга е до кръста естествено руса.Маските който и правя ми действат 1-2 пъти.Правя и маска един път в седмицата.Сменям шампоаните,но явно нищо не помага,косата си остава някак без "живот".Мерси предварително за помоща
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  13. #13

    Подразбиране сайт за прически

    Иво,имам права и дълга коса,но бих искала да си сменя прическата.Някъде имаше такъв сайт ,в който можеш да се видиш как ще изглеждаш променена.Ако се сещаш помогни!

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Tais Виж мнение
    Мен ме интересува как да си подхраня косата.Дълга е до кръста естествено руса.Маските който и правя ми действат 1-2 пъти.Правя и маска един път в седмицата.Сменям шампоаните,но явно нищо не помага,косата си остава някак без "живот".Мерси предварително за помоща
    Не разбрах точно какъв е проблема-суха,без блясък.."вяла" или хвърчаща е?
    Има ли проблем с мазни корени и сухи краища?
    Маските имат ефект ,ако се поставят само по начина,който по-горе съм описал за бадемовото масло-всички маски и елементите в тях трябва да достигнат до корена и да действат там ,а не по дължината.Маска поставена за 5-6 мин по дължината ще има ефект колкото ,ако ви боли главата и си разтворите аналгин в чаша вода и с нея си намажете челото
    В повечето случаи "безжизнена" е косата ,която се премива-влиза се в омагьосан кръг и колкото повече я миете ,толкова по-често и бързо се омазнава и с времето сутрин я миете и вечер е мазна.За сметка на това до краищата не достига този себум ,който като цяло има за цел да подхрани косата и резултата е ,че краищата са като захарен памук.
    Ако в това е проблема належащо е да се научиш да я миеш не по-често от 2 пъти в седмицата-с времето себума и отделянето му ще се регулират.Може в началото да се включи между миенетата (примерно през два дена да се мие косата) ,като два пъти да е с нормален шампоан ,а третият път да е с такъв,който е "дейли юз"-за честа и ежедневна грижа.
    Ако не успявам да ти отговоря просто ми кажи точно какъв е проблема

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от sanita Виж мнение
    Иво,имам права и дълга коса,но бих искала да си сменя прическата.Някъде имаше такъв сайт ,в който можеш да се видиш как ще изглеждаш променена.Ако се сещаш помогни!
    Здравей Sanita
    Преглеждал съм доста подобни сайтове и програми ,но за съжаление не мога да кажа,че дават ясна представа-повечето са на принципа с готово заложени прически,които сменяш на твоята снимка.
    Аз работя с две професионални програми ,но трябва снимка за да видя резултатите.
    Ако държиш на онлайн преглеждане помня ,че в сайта на aroma имаше такава "екстра" ,но май и иска регистрация
    Най-добре това става в салон ,в който си казваш какво искаш,допускаш и си представяш и самият фризьор ще ти даде съвети и предложения,а накрая ще стигнете до консенсус

Страница 1 от 7 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •