Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 92
  1. #16

    Подразбиране

    Извинете за намесата.

    Санита ,имам позната във фризьорски салон в Пз-к, където има тази програма.Ако искаш пиши ми на лични, ще ти кажа къде е салона.Да не правя реклама тук.
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  2. #17

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sanita Виж мнение
    Иво,имам права и дълга коса,но бих искала да си сменя прическата.Някъде имаше такъв сайт ,в който можеш да се видиш как ще изглеждаш променена.Ако се сещаш помогни!
    предполагам имаш в предвид тази тема
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=4341

  3. #18

    Подразбиране

    Май аз не обясних подробно.Косата ми не е мазна,нито суха.Нормална е.Мия я веднъж на 6-7 дни.За толкова се замърсява.Просто през последните месеци е без "живот".Май откак бях на море,загуби жизнеността си.Подхранвах я с маски,но нямаше ефект.Използвам шампоани за нормална коса,подрязвам и връхчетата веднъж на 2 месеца.Просто не знам как да и върна жизнеността.Изтощена е,мисля че косъма е изтощен а аз даже не ползвам сешоар.Не знам вече какво да правя.ИЗползвам балсам и от кристалчетата против цъфтящи връхчета.Дали ако просто само я мия с шампоан без след това да нанасям каквото и да било върху влажна коса ще има промяна?
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  4. #19

    Подразбиране

    Сега и аз да питам - нали ще помага момчето...
    На 41 години съм,но от 30 годишна имам бяла коса /един неприятен инцидент ми докара кичур/. Прогресивно си побелява и аз периодично си я боядисвам - на 28 дена. Какви ли не бои ползвам,която се рекламира ,че е по-добра и аз хоп - с нея се цапам. Обаче само след 4 измивания си губи блясъка,става много суха/краищата/.Ползвам кристали за коса,но блясъка с нищо не мога да и върна.
    Та въпроса ми е - има ли някъде от тези масла-маски ,които са в оригиналната опаковка на боите? Те направо са върхът! А какви ли не мазила съм ползвала - не и придават блясък.
    Благодаря предварително за отговора.

  5. #20

    Подразбиране

    Tais:

    Използването на сешоар всъщност не е вредно за косъма стига да се спазват тези правила:
    -Не използвай много горещ сешоар и от близо;
    -Не го ползвай на твърде мокра коса;
    -Винаги дръж струята на сешоара по дължината на косъма отгоре-надолу ,а не срещу косъма
    Пробвай да подхраниш косата си "отвътре" с някакви витамини.Миеш косата си на хубав период от време-само си отговори на въпроса-"Миеш ли я с многго гореща вода?"-това в повечето случаи е предпоставка за безжизнена коса,защото разстваря люспите на косъма и те остават отворени,пречупват светлината,косъма се закача един в друг и не се "сипе"
    Някои хора ползват ролки или се научават да си издърпват косата с четка и сешоар

    Дида
    :

    Според мен проблема ти е точно в тази безразборна смяна на марки .
    Всяка марка си има типична и патентована химична формула и честото боядисване с различна хим. формула пренасища косъма по дължината ( в корена така или иначе е 1-во боядисване)==> това води до загуба на влага в косъма и той става сух и без блясък (за блясъка основно е това,че след боядисване люспите на косъма остават отворени)
    Мога да те посъветвам да се спреш на някоя Италианска марка ,която намериш из мрежата (те са с директен внос и нямат допълнителни стикери с преводи на балкански езици ,което показва ,че е произведено в дъщерни фирми-обикновенно Румъния или Чехия).
    Тази ,която аз навремето съм ползвал е Фармавита-с 10 билки.
    Само избягвай Чифели или Крамер (ако още ги продават де-застояли са и не струват)
    Избери си цвят и боядисвай предимно корена,а на краищата накрая за 5-10 мин само разнеси остатък от боя или разреши.Можеш и просто при миенето да използваш боята за шампоан и да ошампуниш цялата коса.Не е нужно да тртираш цялата коса всеки път-излишно се натоварва косъма (пак зависи и от цвета де)
    Нещата в опаковките за боядисване,като балсам или серум мисля ,че ги няма в мрежата в същото качество

  6. #21

    Подразбиране

    май зимата наблягам на по-горещата вода.мерси за съветите,може ли само да помоля да ми препоръчаш някакви някакви витамини мерси за пореден път
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  7. #22

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Tais Виж мнение
    май зимата наблягам на по-горещата вода.мерси за съветите,може ли само да помоля да ми препоръчаш някакви някакви витамини мерси за пореден път
    Достатъчно е да наблегнеш на рибата и то на-скумрия или херинга.Рибеното масло е добро-преди имаше Геритамин-витамини А,D и Е ,но май вече не го продават

  8. #23

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от iv4omad Виж мнение
    ... преди имаше Геритамин-витамини А,D и Е ,но май вече не го продават
    Tais, можеш да си купиш от ветеринарна аптека в шишенце същите витамини (АД3Е) и да се мажеш 1 път в седмицата!
    Ако можеш да преспиш - още по-добре!!!
    Ефекта е поразителен - косата става като "конска опашка" - направо скърца! Но да знаеш, че боята пада - само русото е устойчиво да известн степен!
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  9. #24

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Denica Виж мнение
    Tais, можеш да си купиш от ветеринарна аптека в шишенце същите витамини (АД3Е) и да се мажеш 1 път в седмицата!
    Ако можеш да преспиш - още по-добре!!!
    Ефекта е поразителен - косата става като "конска опашка" - направо скърца! Но да знаеш, че боята пада - само русото е устойчиво да известн степен!
    Мерси за помоща косата ми е естествено руса и няма да имам проблем с цвета.Само да питам витамините се мажат в корените или по цялата дължина на косъма?Ще се похваля с резултата.Хубав ден на теб и Ивчо
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  10. #25

    Подразбиране

    iv4omad,благодаря за изчерпателният отговор и отделеното време.

  11. #26

    Подразбиране

    Здравей ,iv4omad .И аз искам да те попитам нещо ,какво е мнението ти за ампулите против косопад на Flory Vital?Използвам ги втори сезон ,но май предишният път по бързо ми подействаха .

  12. #27

    Подразбиране

    Здрасти,iv4omad и аз искам да помоля за сьвет?от известно време-може би 4-5 месеца имам пьрхот,пробвах head and shoulders,nizoral оба4е не из4езва < моля за сьвет

  13. #28

    Подразбиране

    Към idzs:

    Това,че ампулите ,които си ползвала преди не ти действат сега има два варианта за отговор
    1.-Организмът ти е свикнал вече с тях
    2.- Не "страдаш" от проблема ,за който са предназначени и си хабиш средствата за ампули.
    Възможно е просто да е от липса на витамини в зимният период или да е нещо временно.
    Можеш да смениш ампулите или с Vichy-ампули за женски косопад или на френската лаборатория Рене Фортерер

    Към albenka30:

    Това е един от въпросите ,на които много трудно се дава отговор ,по простата причина,че пърхута има дузина причини (някои дори и не са доказани) + това че е два вида-мазен и сух.
    Не е до ползване на продукти или до качеството им-на някои head and shoulders им помага ,но на други им прави пърхут.
    Пърхут се получава и на нервна почва.
    В повечето случаи той се появява и си изчезва на периоди от самосебе си ,но ползвайки продукт в момента си решаваме ,че е от него .
    Можеш да пробваш със Себорал + или Себорал Форте-ако не ти помогне ,то поне няма да ти навреди и не е скъп.
    Другият вариант е да си закупиш професионален шампоан с неутрално или кисело PH ,но да е от някой салон-това в търговската мрежа не е менте,но не е с качеството ,което е на Запад ,защото е производство за Европа и за всяка държава според цената ,за която се продава се влагат продукти в дъщерните заводи на база "Маркетингово проучване"

  14. #29

    Подразбиране

    Благодаря ти за съвета ,ще го последвам.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Ивчо ,здравей багодаря за темата и за отговорите които даваш по тях разбирам че искаш да помогнеш на много хора да си решат проблемите и сега да кажа моя какъв е
    дъщеря ми има руса и тънка коса пробемът й е че се омазнява много бързо просто трябва всеки ден да я мие и от известно време забелязахме че има малки ранички по кожата
    използва много лак и преса за коса въпросът ми е от какво може да са тези ранички и с какво да я третира косата си за да се оправи

Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •