Показване на 1 до 9 от 9

Тема: ПОМОЩ

  1. #1

    Подразбиране

    ПРИВЕТ
    ТОКУ ЩО СЕ РЕГИСТРИРАХ И МИ ТРЯБВА МАЛКО ИНФО
    КЪДЕ МОГА ДА СИ СЛОЖА ГОБЛЕНА В РАМКА

    Е?
    Редактирано от stas : 03.04.2009 в 22:27.

  2. #2

  3. #3

    Подразбиране

    помогнете ми моля, изпратиха ми много красив гоблен поне на мен ми харесва много но е на ПМ и с някакви страни конци не ДМЦ на тази прогограма от каде да сменя конците и възможно ли е въобще. Много моля помогнете ми.

  4. #4

    Подразбиране

    за конците виж в сравнителни таблици.Там има доста конвентори на различни марки конци.


  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от katt Виж мнение
    помогнете ми моля, изпратиха ми много красив гоблен поне на мен ми харесва много но е на ПМ и с някакви страни конци не ДМЦ на тази прогограма от каде да сменя конците и възможно ли е въобще. Много моля помогнете ми.
    Вместо да се луташ в програмата, по-добре качи снимка в заявките за месеца (там ще ги видят повече хора) и поискай ключ. Все някой ще ти помогне.

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от katt Виж мнение
    помогнете ми моля, изпратиха ми много красив гоблен поне на мен ми харесва много но е на ПМ и с някакви страни конци не ДМЦ на тази прогограма от каде да сменя конците и възможно ли е въобще. Много моля помогнете ми.
    Като отвориш схемата с програмата,кликваш два пъти върху някой цвят долу на палитрата.Отваря се прозорец с различни опции.Избираш опцията "convert" и там има едно малко прозорче със стрелкичка.Кликваш и излиза падащо меню с най-различни марки конци.Избираш DMC R и след това натискаш "Convert all".Автоматично конвертира.Не забравяй да сейфнеш.Обаче,ако има знаци в схемата,където конците са смес от два цвята,няма да конвертира и ще ти се появи съобщение,че не може да конвертира всичко.Натисни ОК.Обикновено при тези блендове използваните номера фигурират и като еденични иняма да е проблем да си ги нагласиш.
    Надявам се да съм пила полезна.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  7. #7

    Подразбиране помощ

    моля кажете от къде мога да си купя от панамата с отенаци видях такава на сбирката във ВАРНА стоеше на бледо резедави облачета много е ефектна но не намерих по центъра

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Yasna Виж мнение
    моля кажете от къде мога да си купя от панамата с отенаци видях такава на сбирката във ВАРНА стоеше на бледо резедави облачета много е ефектна но не намерих по центъра
    Сигурно имаш впредвид тонирана панама? И на мен ще ми е итересно от къде мога да си закупя такава панама, че съм си харесала идни фейчки на Марабиля. А те са на зеленикава панама.
    zeza_v@abv.bg

  9. #9

    Подразбиране

    Реклама:
    Тонирана панама продават в Мистър гоблрн в Пловдив.Може да си поръчате и от сайта на милена стил.
    www.milenastyle.com


Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •