Показване на 1 до 15 от 75

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Адмирирам, но не приемам за себе си
    zaharcheta@abv.bg

    * * *
    www.radikal.ru -> browse -> избирате желания за качване файл -> загрузить -> кликвате върху ЧЕРВЕНИЯ линк -> копирате -> поставяте копирания линк в мнението си и готово. НЕ Е СЛОЖНО!!!
    * * *
    Използвай бутон "Промени" на мнението си, вместо да пускаш ново!

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от 3axap Виж мнение
    Адмирирам, но не приемам за себе си
    И аз съм на същото мнение.Старая се да е да ми стърчат конци отзад,но когато в едно квадратче има много единични бодове с над 10 цвята,ще кажа ако някой ми покаже как да стане огледално.
    За мен е важно отпред да е добре.

  3. #3

    Подразбиране

    Една приятелка от форума ми показа как се шие огледално .Не е много трудно,но така и не можах да свикна.Това е методът на Вени , по редове.Сега си продължавам по старо му,тоест по цветове и не винаги гърбовете са ми красиви.Някои стават чисти,но не огледални, а други пък се оформят като цветни гнезда.Това което избрах за себе си е ,че нямам претенции относно гърба.Така или иначе ги затварям в рамки и хич не ме вълнува нещо което не виждам.Не ми се е налагало до сега да избуша гърба на рамката ,за да сваля гоблена от стената и да го съзерцавам отзад.

  4. #4

    Подразбиране

    E, след дълги дебати признавам, че това, което съм показала наистина не е двулицево шиене.

    Но много хора ми писаха, че моите съвети са им помогнали да направят гърба си по-хубав, което осмисля тази тема.

    Пожелавам на всички да шият с удоволствие и удовлетворение, а ако на някого се наложи да го прави и професионално, още повече желая успех и добра печалба!

    КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ШИЯ, ТОЛКОВА ПО-БЪРЗО СТАВА

    visson@mail.bg

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •