Показване на 1 до 15 от 75

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veni_3000 Виж мнение
    Разрешавам си да сложа две снимки в твойта темичка но ако решиш ще ги изтрия.Гоблена е шит 1:1.
    Вени, защо ме възприемаш толкова враждебно??

    Темичката е обща във форума и нека всеки сподели мнение и опит. Давам ти идея да снимаш в процеса на шиене, за да видят тези, които не са шили по редове.

    Аз сложих снимки в 'шиете ли с двойно лице...', но понеже темите се посещават от различни хора, се чудя дали да не сложа и тук.

    Аз правя първия си гоблен по този начин и в процеса на работа доста се усъвършенствах. В тази част, която съм шила по-в началото, имам места, които сега бих направила по-добре. Но като цяло съм доволна от гърба си.

    В началото на темата споделих няколко начина на подпъхване на конците, които аз използвам. Ако някой намери нещо полезно за себе си, нека взаимства. Не твърдя, че това е единствен и универсален начин на шиене!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Вени, направо ми скри шапката с това 1:1...и как изглежда гърба му...
    И аз се старая , шия чисто ( като на Шани), ама твоето е наистина майсторство.
    Аплодисменти за теб..

    Шани , не се сърди, ушитото от теб е супер, шиеш много чистичко (и аз така шия), ама това не е двулицево поне според мен...

    И аз мисля,че излишно спорим,защото това остава вътре в рамката и не се вижда...
    Изпадаме като че ли в перфекционизъм вече...нека просто да се наслаждаваме на хобито си...

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •