Показване на 1 до 15 от 75

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Жалко наистина! Аз така се надявах. Благодаря все пак. Ще продължавам да следя мненията във форума.......и да се чудя дали мога да се науча сама....ако има някакви прости правила без да ви карам да правите наново снимки ще се радвам да ги науча, чао засега

  2. #2

    Подразбиране

    tova e p1rvia mi goblen-ne e idealno,no tolkova nau4ih sama.priemam kritiki i s1veti...tova e otzad ...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    a tova e otpred...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    Момичета искрано ви се възхищавам на умението да шиете по този начин Моите гоблени отзад са трагедия но на мен не ми е проблем аз гледам като бродирам да се разтоварвам от стреса за това не се задълбочавам много

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sianie35 Виж мнение
    tova e p1rvia mi goblen-ne e idealno,no tolkova nau4ih sama.priemam kritiki i s1veti...tova e otzad ...
    Приеми критика - пиши на кирилица.


    Иначе съм на мнението на Галя69 - защо изобщо трябва да се втелявам как ще ми стане гобленовият гръб??? Като се сложи в рамка, ако ще губер да се е получил, няма да се вижда. Разбирам да се виждат двете страни (лицето и гърбът), та да се напъвам, ами то - само едната страна е на показ...
    zaharcheta@abv.bg

    * * *
    www.radikal.ru -> browse -> избирате желания за качване файл -> загрузить -> кликвате върху ЧЕРВЕНИЯ линк -> копирате -> поставяте копирания линк в мнението си и готово. НЕ Е СЛОЖНО!!!
    * * *
    Използвай бутон "Промени" на мнението си, вместо да пускаш ново!

  6. #6

    Подразбиране ш

    Захарче, момичето е перфекционалист и умението й не е за подценяване, а за адмириране. Иначе всеки решава за себе си. Весели празници
    КЕЛЕБЕК

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •