Показване на 1 до 15 от 75

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Шие се по редове и е доста голяма играчка но пък става идеално.След малко ще снимам някой детайл по отблизо и ще покажакак се получава когато се шие на редове.

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veni_3000 Виж мнение
    Шие се по редове и е доста голяма играчка но пък става идеално.След малко ще снимам някой детайл по отблизо и ще покажакак се получава когато се шие на редове.
    Не мисля, че определящото за двулицево шиене е дали шиеш по редове или по цветове, по петна и по какъвто и да е друг начин. Важното е отзад да личи ясно картинката, да е плътно и чисто.

    Нарочно озаглавих темата 'Как шия /аз/ двулицево', а не 'как се шие...'

    Аз шия така и резултата ми харесва. Мисля, че провирането на конци отзад понякога е малко затормозяващо, но и с шиенето по редове е така.

    По моя начин аз избирам къде да шия и коя част от картинката да ушия първо. Плюс това, ми е по-лесно да шия по-едрите петна когато не съм сама или гледам тв. или съм уморена и разсеяна, а по-дребните и по-сложни участъци шия когато съм спокойна и съсредоточена. Така шиенето ми създава различни усещания всеки път.

    Мисля, че всеки трябва да намери удобния за него начин.

    Нека всеки, който иска, да сподели своя опит и мнение.

  3. #3

    Подразбиране

    Veni, опитах да проследя линка който води към обясненията по темата Как се шие огледално но не се отваря. Изчетох почти всичко дето си написала е пробвах да видя снимките но без обяснения мога само да гадая как става.
    Сега се уча да шия гоблени и много ми харесва но май още повече ще ми хареса ако става перфекто като твойте изработки за които те поздравявам от сърце, хубавото си е хубаво винаги!! комплименти!
    Сега за мене: дали мога някъде да прочета как се прави гоблена огледален ?
    Благодаря предварително за отговора !

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •