Показване на 1 до 15 от 75

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Мислех да не пиша нищо повече, но просто ме предизвиквате.

    Вени, не смятам, че си нахлула в темата ми, дори ще се радвам и други като теб да споделят опита си.

    Не мога обаче да се съглася, че това, което правя не е двулицево. Ако едно нещо изглежда отзад така, както отпред, мисля, че това се нарича двулицево. Възможно е да става по-равномерно когато се шие по редове и аз със сигурност ще го опитам, но това не значи, че другото не е двулицево!

    Засега все още съм убедена, че по моя начин може да се постигне толкова добър резултат, колкото и ако се шие по редове. /Не казвам, че в момента мога, а че начина го позволява./

    Когато пробвам по редове, ще покажа резултата, и ако има хора, които вече са опитали, нека и те покажат своите. И не само резултатите, но нека споделят и някои тънкости и подробности, които ще помогнат на други да подобрят работата си.

    Не знам дали не трябваше всичко това да се вмести в темата 'шиете ли с двойно лице или не', но не исках да я натоварвам излишно, затова отворих нова. Нищо лично.

    Нека всеки пише каквото и където му харесва. Това е форум, не еднолична фирма.
    Темата остава отворена, момичета и момчета, пишете!

  2. #2

    Smile

    Момичета възхищавам се и на двете ви за старанието и изработката на гоблените , особенно от опаковата страна.
    Лично за себе си смятам, че това да се старая да ми е много чист гърба ми е СУПЕР изнервящо. Аз шия за да се разтоварвам и смятам, че най- важното нещо е шиенето да ме успокоява. Шиенето за мен е като вид медитация. Така, че правя това което ми харесва. Това на означава , че не се възхищавам на вашия перфекционизъм За да го правите, предполагам ,че ви харесва и ви носи УДОВЛЕТВОРЕНИЕ и това е важното. Спора в случая мисля ,че е излишен. Всеки от нас има изработен навик и межанизъм по които шие и е много трудно да промениш изработения с времето стериотип. Например четох тук във форума как шият бързо оцветявайки схемата. Оцветих си един знак и така се обърках.............. Аз например шия без да отбелязвам по никакъв начин. Питат ме как знам къде съм...... Ами просто знам. Имам набито зрение и знам къде съм и почти никога не греша. Пробвах и с гергеф- също не можах да свикна. Така, че е хубаво , че показвате вашия начин на шиене и на който му е приятно - да пробва.
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •