Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 28 от 28
  1. #16

    Подразбиране

    На мен ми е удобно всеки ден след 5 часа и в неделя цял ден. Тогава ще мога да оставям малкия на баща му. Иначе сме си все двамата.

  2. #17

    Подразбиране

    И на мен тогава ми е удобно, да кажат и другите и предложете къде да се съберем

  3. #18

    Подразбиране

    Здравейте,и аз съм от Севлиево.С Валчето се познаваме,но ще се радвам да се запозная и с другите съгражданки.

  4. #19

    Подразбиране

    Аз не съм габровка по рождение, но тук си живея вече доста дълго време. Познавам лично от форума само venipetgab и мисля, че идеята е чудесна.

  5. #20

    Подразбиране

    Здравейте. Бройте още една севлиевка в отбора на гобленарките. От скоро съм във форума и много ще се радвам да направим една срещичка и да се запозная с вас.

  6. #21

    Подразбиране

    Ех момичета , как ми се иска да долетя при вас и да си говорим за гоблени и хубави неща , но няма как да се телепортирам.Искам да се запозная с всички .

  7. #22

    Подразбиране

    Привет, момичета от Севлиево! От скоро и аз съм жител на вашия хубав град, но виждам че темата ви със срещи е в застой от 2009 година.
    Ще бъда много щастлива, ако някоя от вас има желание да се запознаем, на по едно кафе.

  8. #23

    Подразбиране

    Здравей много се радвам че че се увеличаваме Севлиевките
    Можеш да ни намериш във фейса:
    https://www.facebook.com/#!/groups/259518567469368/
    Ще се радваме да се запознаем там се дава предложение за среща и който може пише дали
    ще дойдеДо скоро

  9. #24

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от polito Виж мнение
    Здравей много се радвам че че се увеличаваме Севлиевките
    Можеш да ни намериш във фейса:
    https://www.facebook.com/#!/groups/259518567469368/
    Ще се радваме да се запознаем там се дава предложение за среща и който може пише дали
    ще дойдеДо скоро
    А, който се е отказал от фейса?!
    Във форума не е ли по-добре и по-удобно?
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  10. #25

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от polito Виж мнение
    Здравей много се радвам че че се увеличаваме Севлиевките
    Можеш да ни намериш във фейса:
    https://www.facebook.com/#!/groups/259518567469368/
    Ще се радваме да се запознаем там се дава предложение за среща и който може пише дали
    ще дойдеДо скоро
    Благодаря за бързия отговор, но в линка има грешка и неможах да ви открия.

  11. #26

    Подразбиране

    В магазин "Златна игла" ще намериш много съмишленици.Момичетата от Севлиево са много инициативни.Групата във Фейсбук "Проблеми и съвети на гобленарите "е инициатива също на севлиевка и наша съфорумка Валерия Христова.

  12. #27

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от cvetomilka.1 Виж мнение
    В магазин "Златна игла" ще намериш много съмишленици.Момичетата от Севлиево са много инициативни.Групата във Фейсбук "Проблеми и съвети на гобленарите "е инициатива също на севлиевка и наша съфорумка Валерия Христова.
    Благодаря!

  13. #28

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте и аз съм от Севлиево. Радвам се, че има толкова гобленарки в града ни. А вие срещи правите ли си?

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •