Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 28
  1. #1

    Подразбиране Има ли сродни души от Севлиево

    Ако има тук във форума и други като мен от Севлиево нека да пишат. Разбарах, че polito е от моя град, надявам се да има и други и да се намерим.

  2. #2

    Подразбиране

    Да ще бъде хубаво да се запознам

  3. #3

    Подразбиране

    Хайде чакаме и другите!

  4. #4

    Подразбиране

    Валче и Полито, като си дойда през отпуската в СЕВЛИЕВО искам да се запозная и с вас .Родена съм Севлиево но от 20 години живея в Пловдив

  5. #5

    Подразбиране

    molly много се радвами задължително ще се запознаем!

  6. #6

    Подразбиране

    Ми ей ма на. Обаче не съм от най-редовните гобленарки. Разкъсвам се между гоблени и плетки. В момента шия едни коне вълна на Дименшънс, но моя комплектовка с конци Анкор естествено, щото други тук не намирам. Ще се радвам да се запознаем

  7. #7

    Подразбиране

    Ами то не е лошо и от Габрово да се включим. Нали сме си комшии.

  8. #8

    Подразбиране

    Ми хич не е лошо да

  9. #9

    Подразбиране

    Ехе, даже супер, можем да си правим срещи, един път в севлиево, един път в Габрово, какво ще кажете?

  10. #10

    Подразбиране

    Ами да, може. Всъщност не знам колко са габровките, но знам със сигурност още 2, Миналата година се опитвах да ги издиря, но не можахме да се срещнем. Ще опитам пак.

  11. #11

    Подразбиране

    zdraveite i az sma ot sevlievo..na 21 godini sma po4ti i az se zanimavam s gobleni..mn obi4am da 6iq

  12. #12

    Подразбиране

    Еха, лека полека ще се съберем!

  13. #13

    Подразбиране

    Ще се събереме ние Хайде момичета и момчета от Севлиево присъединете се към нас.

  14. #14

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Aми хайде да се разберем на кого , кога му е удобно И да си направим малка среща на goblenite.org - Севлиево . Чакам предложенията ви

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •