Показване на 1 до 5 от 5

Тема: пм формат

  1. #1

    Подразбиране пм формат

    искам да попитам какво е пм формат и какво е схемата да ти е графика,извинете за моето невежество

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от кейт Виж мнение
    искам да попитам какво е пм формат и какво е схемата да ти е графика,извинете за моето невежество
    ПМ е програма с която се правят схема на гоблени , а .pat е файла който записва програмата

    Схема графика означава че ти е сканирана самата схема, която няма общо с ПМ
    Редактирано от Triana` : 23.04.2010 в 12:19.
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  3. #3

    Question

    Цитат Първоначално написано от Triana` Виж мнение
    ПМ е програма с която се правят схеме на габлени , а .pat е файла който записва програмата

    Схема графика означава че ти е сканирана самата схема, която няма общо с ПМ
    А с каква програма се отваря схема в РМ формат? Благодаря предварително!
    gpp_dm@abv.bg
    www.gppdm.multiply.com

    Повтарям си, че всеки ден, всеки час, всяка минута са изключителни. От сега нататък нищо няма да пропусна! Няма да отлагам нещата, които ми носят радост и които ме разсмиват.

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от кейт Виж мнение
    искам да попитам какво е пм формат и какво е схемата да ти е графика,извинете за моето невежество
    Трябва да имаш инсталирана програмата за гоблени Pattern maker,която отваря xsd файловете и PCStitch,която пък отваря pat файловете. В болшинството от случаите,когато ти пише "рm формат" се подразбира,че схемата си е в програмния вариант.А когато ти пише "графика" означава,както го каза Тriana,че схемата е сканирана и е в jpeg формат,който го има във всеки Windows.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  5. #5

    Smile

    Реклама:
    tdm13, благодаря за изчерпанелния отговор! Много ми помогна. Успех!
    gpp_dm@abv.bg
    www.gppdm.multiply.com

    Повтарям си, че всеки ден, всеки час, всяка минута са изключителни. От сега нататък нищо няма да пропусна! Няма да отлагам нещата, които ми носят радост и които ме разсмиват.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •