Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 72
  1. #16

    Подразбиране o6te dwa nowi

    Picture 2.jpgPicture 2.jpg
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #17

  3. #18

    Подразбиране ето обещаното

    Picture 6.jpgКачеството е много лошоPicture 7.jpg А този шия в момента-Момичето с коледните звезди

  4. #19

    Подразбиране

    Ето още едно готово за един денPicture 9.jpg А това за сега е до тукPicture 10.jpg-очаквайте продължение

  5. #20

    Подразбиране

    Обожавам да шия портрети-момичето е от една поредица и ми е втори от нея,ето го другия DMC_2242.jpg-заради този гоблен почнах да шия.Хареса ми много

  6. #21

    Подразбиране

    Но най-голямото ми постижение е това-ших го 7 месеца,но си заслужавашеP1250088.JPG

  7. #22

  8. #23

    Подразбиране

    Ето още ново и различно-снимките са много лоши[ATTACH]PICT0897.jpg[/ATTACH]
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #24

    Подразбиране

    Красавицата е готова,но още е без рамка.Другата седмица с рамка.Picture 12.jpgСега почвам едно от детските пак-след два дена ще е готово,ако не ми мине котка път!

  10. #25

    Подразбиране

    Имам един на Дименшънс-но ме е страх да го започна!Той е с история-голямата ми сестра го купи,аз ще го ушия,а малката ни сестра ще му сложи рамката и ще го подарим на майка!Но още отлежава-казва се Тайнственият ритуал.

  11. #26

    Подразбиране

    Гоблена на Дименшънс е една индианка на синя панама и много животни около нея-не сам показала снимка,защото не съм се сетила да снимам пакета.

  12. #27

    Подразбиране

    ЕТО ГО И СЛЕДВАЩОТО-Knit One.Purl two.обаче аэ го кръстих Малката плетачкаPicture 16.jpg

  13. #28

    Подразбиране

    Здравейте,отново!Още 4 отпътуваха за Австрия,като подарък за сестра ми.Голямо бързане падна,даже последното не можах да го снимам,защото жената,която отива там ме чакаше да го сложа в рамка!Ще го покажа по-късно,когато ми изпратят снимката-за сега това-[APicture 26.jpgTTACH]121046[/ATTACH]Picture 28.jpg
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #29

    Подразбиране

    Малко се поизгубих,но нямах време да шия.Имаше още едно готово,но го подарих преди да му направя снимка-неговата снимка ще е по-късно.За сега товаPicture 23.jpg

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Макс и Мориц-ГОТОВИ!Сега ще ушия Цигуларчето,защото за него имам всички конци.Благодаря на всички ,които разгледаха творбите ми и до скоро!След два дена!Picture 24.jpg

Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •