Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 46
  1. #31

  2. #32

    Подразбиране

    Отдавна не съм се разписвала тук, но пък имам нови завършени неща.

  3. #33

    Подразбиране

    , да са ти честити. С интерес ще следя как ще оформиш коледната серия.

  4. #34

    Подразбиране

    И аз това се чудя. Не ми се ще да ги оформя като играчки, защото знам с банерите колко е разправия. Всяка година вадиш, переш, гладиш, при прибиране същата процедура... Мисля да са в една рамка с паспарту, но все още не съм решила.
    Миналата година през месец бях в ателието за рамкиране, тази година нито веднъж не съм отишла...

  5. #35

    Подразбиране

    Да покажа нещо завършено ...

  6. #36

    Подразбиране

    Разкошна
    v_g_g@mail.bg

  7. #37

    Подразбиране

    Прекрасна есенна приказка! Честито.

  8. #38

    Подразбиране

    Да покажа какво завърших през изминалата година.
    Това ми достави невероятно удоволствие - изключително лесно и приятно за шиене. Shells In the Sand на Dimensions.

    Това ме изнерви доста, особено лентата, която обрамчва картата на земята и надписите. Иначе беше приятно за шиене, но с този контур... A New Day на Dimensions.

    Нещо малко по-различно, приятно ми беше за шиене, голяма и лесно четлива схема, хубави конци. Здоровье на Panna.

    Една престилка за бутилка, подарък за рожден ден (заедно с бутилка ). Конци сбирщайн.

  9. #39

    Подразбиране

    Продължавам с Faith Ornament на Dimensions. Приятен, лесен за шиене, с хубава схема. Отне ми около седмица, нарежда се сред едни от най-бързите ми проекти.

    И накрая, но не по важност и по ред на завършването, Oriental Splendor на Dimensions. Дълго време го ших, изключително много френски възли, много контур, но най-лошото от всичко бяха лейзи дейзитата с ламе. Може би съм шила около седмица само финалните бодове - фр. възли, контур, лейзи дейзи. Резултатът си заслужава, на живо е много по-жив и ярък.

  10. #40

    Подразбиране

    Най много ми харесаха Дименшъните, невероятни са
    v_g_g@mail.bg

  11. #41

    Подразбиране

    Идвам да покажа два завършени и два рамкирани гоблена. Бебешкият беше за подарък и не съм го показвала, но вече е подарен и мога да го кача спокойно.


  12. #42

  13. #43

    Подразбиране

    Дим са невероятни!Прекрасно изпълнение!Поздравления!

  14. #44

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Прекрасни

Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •