Показване на 1 до 15 от 83

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Момичета абсолютно сте прави, явно жената си върти преуспешен бизнес и си играе с реномето на фирма Дименшънс....ЧЕ СЕ ПРАВИ И НА ТЯХНО ОТК....КОНТРОЛ ЩЕ ИМ ОСЪЩЕСТВЯВА.....УЖААААААС!
    Ама няма смисъл ние тук с вас да си късаме нервите и да отговаряме на нея и нейните новорегистрирали се тук поддръжнички...по-скоро някое момиче , за което англ. език не е проблем да опише проблема като оплакване на оригиналния сайт на Дименшънс ...и за потвърждение да даде линк, към тук( или да попреведе малко и мненията ни....)
    Те едва ли са наясно ,че някой им разпечатва оригиналните опаковки, за да сложи печат...тая жена нормална ли е...изискванията по цял свят са само да има преведени инструкции на съответния език (тези инструкции се слагат без да се разпечатва оригиналната опаковка)...ми тя като я отвори ,като я прерови, като дръпне част от конците, като преснима и схемата....това вече не е Дименшънс...то е фалшификат на Дименшънс от Герика...така мисля аз
    Аман от търгаши в тая държава, които искат на чужд гръб, по най-лесния начин да правят пари... Възмущавам се...

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от leti_at Виж мнение
    по-скоро някое момиче , за което англ. език не е проблем да опише проблема като оплакване на оригиналния сайт на Дименшънс ...и за потвърждение да даде линк, към тук( или да попреведе малко и мненията ни....)
    leti_at, АКО ИСКАТЕ ДА ГО НАПРАВЯ АЗ.. ПОНЕ СЪМ ПО ДОБРЕ НА АНГЛИЙСКИ ОТ КОЛКОТО НА БЪЛГАРСКИ


    НО ТРЯБВА ДА СА СЪГЛАСНИ И МОДЕРАТОРИТЕ.. НАЛИ ЩЕ ДАВАМЕ ЛИНК..

  3. #3

    Подразбиране

    И аз съм за това да уведомим производителят за своеволията на тази госпожа.До кога ще ни лъжат и мамят?Мечтая си за денят,когато спокойно ще мога да си купя и в България оригинален Dimensions без да се съмнявам в качеството и на нормални цени.

  4. #4

    Подразбиране

    gunnys, давай!

    Напиши едно възмутително писмо на Dimensions и им разкажи всичко, както и приктепи няколко снимки на 'оригиналните' комплектовки, който се продават от тази госпожа! Ако не обърнат внимание, ще изпращаме още писма....

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rostso Виж мнение
    gunnys, давай!

    Напиши едно възмутително писмо на Dimensions и им разкажи всичко, както и приктепи няколко снимки на 'оригиналните' комплектовки, който се продават от тази госпожа! Ако не обърнат внимание, ще изпращаме още писма....
    ДАЖЕ НЕ ТРЯБВА ДА ДАДЕМ ЛИНКА НА ФОРУМА.. МОЛЯ СЕ ОТ ТУКА НА ТЕЗИ ДАМИ КОИТЕ СИ КУПИЛИ КОМПЛЕКТ Dimensions OT ДИСТРИБУТОРА НА БЪЛГАРИЯ ДА МИ ПРАЩАТ ПЕЧАТЕНИТЕ СХЕМИ and Symbols (u can scan them!).. ЩЕ ВИ ЧАКАМ ДО ПОНЕДЕЛНИК..

    ЗА МЕН НЕ Е ПРОБЛЕМ КОЙ И КЪДЕ КАКВО ПРОДАВА! НЕ ЖИВЕЯ В БЪЛГАРИЯ!!
    НО СИ ИМАМ ЦЕННИ ПРИЯТЕЛКИ ТАМ КОИТЕ НЕ ЗАСЛУЖАВАТ ТАКВИЗ МОШЕННИЦИ!!!

    e-mail for charts and symbols: gunnys4@gmail.com

    PS: АКО НЕ МИ ПРАТИТЕ НИЩО, ЩЕ НАМЕРЯ ПЪТ ДА СЕ ОБЕСНЯ.. ДО ПОНЕДЕЛНИК..

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от gunnys Виж мнение
    ДАЖЕ НЕ ТРЯБВА ДА ДАДЕМ ЛИНКА НА ФОРУМА.. МОЛЯ СЕ ОТ ТУКА НА ТЕЗИ ДАМИ КОИТЕ СИ КУПИЛИ КОМПЛЕКТ Dimensions OT ДИСТРИБУТОРА НА БЪЛГАРИЯ ДА МИ ПРАЩАТ ПЕЧАТЕНИТЕ СХЕМИ and Symbols (u can scan them!).. ЩЕ ВИ ЧАКАМ ДО ПОНЕДЕЛНИК..

    ЗА МЕН НЕ Е ПРОБЛЕМ КОЙ И КЪДЕ КАКВО ПРОДАВА! НЕ ЖИВЕЯ В БЪЛГАРИЯ!!
    НО СИ ИМАМ ЦЕННИ ПРИЯТЕЛКИ ТАМ КОИТЕ НЕ ЗАСЛУЖАВАТ ТАКВИЗ МОШЕННИЦИ!!!

    e-mail for charts and symbols: gunnys4@gmail.com

    PS: АКО НЕ МИ ПРАТИТЕ НИЩО, ЩЕ НАМЕРЯ ПЪТ ДА СЕ ОБЕСНЯ.. ДО ПОНЕДЕЛНИК..
    Съгласна съм,че трябва да се изпрати жалба до Dimensions,за да знаят какво става в БГ и ако трябва да се повери представителството на друга фирма!
    Първо,че техните цени са мноооого по-ниски от тези в БГ!Аз съм им голям фен,но като си търсех,например техен гоблен,се оказа,че в Герика е 70 лв.,а в пловдивски магазин е над 90лв. ,може би ги прекупуват от Варна!
    Трябва да спре това безобразие!

  7. #7

    Подразбиране

    Лелеее, и аз имам един гоблен на Дименшънс купен от Герика. Не съм стигнала още до него, но довечера ще го отворя и ако е от допълнително комплектованите ще го сканирам и ще го пратя на gunnys. А и можем и колективно да се обърнем към КЗП.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •