Показване на 1 до 15 от 83

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране



    Съжалявам,че нямам в момента снимка на печата.Ако държи г-жа Дименшънс мога да го снимам или да и го изпратя да го види лично.Този оригинал ми струва 80 лв.Конците ми стигнаха-явно съм улучила случайно "правилния"бод.И за да не съм "бълваща ......." като всички БЪЛГАРКИ ще кажа,че резултата си го харесвам.
    Това мога да покажа без да коментирам оригиналността на комплектовката.Изводите са си ваши!

  2. #2

    Подразбиране

    Ето така изглеждат указанията за различните бодове - кръстат и гобленов.Вижда се че има доста поправки. Показвам и крайния резултат, който може би не е лош, но мисля че е далеч от оригинала

  3. #3

    Подразбиране

    само че май трябва да ги намаля, преди да ги прикача

  4. #4

    Подразбиране

    Моля ако някой може да ми каже с какъв размер трябва да бъгат прикачените файлове

  5. #5

    Подразбиране

    Намалих ги!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lilana61 Виж мнение
    Намалих ги!

    НО ТОВА НЕ Е Dimensions ДАЖЕ НЕ МОЖАХ ДА РАЗБЕРА КАКВО Е

    (КУПИХ САМО ОРГИНАЛНИ КОМПЛЕКТОВКИ НА Dimensions И НЕ ВИДЯХ ДА СЕ ПИШИ НЕЩО РЪКОПИСНПО.. B НИКОЙ ОРГИНАЛЕН ГОБЛЕНОВ КОМПЛЕКТ НЯМА РЪКОПИСНО!!!!! ВИДЯХ ГО САМО ВЪВ БЪЛГАРСКИТЕ ГОБЛЕНИ!!!)

  7. #7

    Подразбиране

    ЕТО ГО ГОБЛЕНА НА КОЕТО МНОГО СЕ ИЗНЕНАДАХ.. ТОВА КАКВОТО Е НАПРАВИЛА ДИСТРИБИТОРА Е "ILLEGAL"!!! АКО СТЕ ОТВОРИЛИ ПАКЕТЧЕТО, ВЕЧЕ НЯМА ЗАЩО ДА МУ КАЗВАТЕ ЧЕ Е ОРГИНАЛЕН!!!

    PS: НИЕ НЕ ГОВОРИМ ЗА БЪЛГЪРСКОТО ПЛЕМЕ!!! СЪГЛАСНА СЪМ С ТЕБ st_dobri.. BЪПРОСАТ Е ЗА ДИСТРИБИТОРА НА Dimensions!!!

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lilana61 Виж мнение
    Намалих ги!
    Ама вие сериозно ли го продавате това???Главата не ми го побира как може една легенда да изглежда така - ръчно написана,грешни знаци - това е абсолютна гавра. Не съм купувала нищо от въпросната фирма,но ако наистина това е което предлагат редно е производителят да бъде уведомен.Ако ще плащаш толкова пари за оригинална комплектовка,то нека поне наистина е оригинал,а не тази пародия!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •