Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 83
  1. #46

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от gunnys Виж мнение
    ДАЖЕ НЕ ТРЯБВА ДА ДАДЕМ ЛИНКА НА ФОРУМА.. МОЛЯ СЕ ОТ ТУКА НА ТЕЗИ ДАМИ КОИТЕ СИ КУПИЛИ КОМПЛЕКТ Dimensions OT ДИСТРИБУТОРА НА БЪЛГАРИЯ ДА МИ ПРАЩАТ ПЕЧАТЕНИТЕ СХЕМИ and Symbols (u can scan them!).. ЩЕ ВИ ЧАКАМ ДО ПОНЕДЕЛНИК..

    ЗА МЕН НЕ Е ПРОБЛЕМ КОЙ И КЪДЕ КАКВО ПРОДАВА! НЕ ЖИВЕЯ В БЪЛГАРИЯ!!
    НО СИ ИМАМ ЦЕННИ ПРИЯТЕЛКИ ТАМ КОИТЕ НЕ ЗАСЛУЖАВАТ ТАКВИЗ МОШЕННИЦИ!!!

    e-mail for charts and symbols: gunnys4@gmail.com

    PS: АКО НЕ МИ ПРАТИТЕ НИЩО, ЩЕ НАМЕРЯ ПЪТ ДА СЕ ОБЕСНЯ.. ДО ПОНЕДЕЛНИК..
    Съгласна съм,че трябва да се изпрати жалба до Dimensions,за да знаят какво става в БГ и ако трябва да се повери представителството на друга фирма!
    Първо,че техните цени са мноооого по-ниски от тези в БГ!Аз съм им голям фен,но като си търсех,например техен гоблен,се оказа,че в Герика е 70 лв.,а в пловдивски магазин е над 90лв. ,може би ги прекупуват от Варна!
    Трябва да спре това безобразие!

  2. #47

    Подразбиране

    Лелеее, и аз имам един гоблен на Дименшънс купен от Герика. Не съм стигнала още до него, но довечера ще го отворя и ако е от допълнително комплектованите ще го сканирам и ще го пратя на gunnys. А и можем и колективно да се обърнем към КЗП.

  3. #48

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Maggi_30 Виж мнение
    Купувала съм много гоблени от същата фирма! Защо пък веднъж не попаднах на липсващи конци, панама, иглички, лоши схеми и прочее?!?! Тези гоблени са сложни за шиене, не се шият с кръстове, гоблен бод и прочее, така, както са свикнали половината и повечето "гобленарки" Затова няма да стигат конци, но това е друга тема. Прочетете инструкциите и тогава пишете глупости.
    Как пък може да сме такова племе това българите.......Злобно!
    Мила, Маги, явно постът ти е недомислен и недочетен, както и постът на самата Гергана. Защо си мисилиш, че сме хванати от гората и не знаем как се шият гоблените на Дименшънс? Ако питаш самата Гергана, лично ми е препоръчвала като не искам кръстчета да шия с гобленов бод. Това е пълна глупост и то препоръчана от вносителката. Дизайнерът е преценил как да се шие, не е тя човекът, който да определя как да се шие. Да не говорим, че така се губи от красотата на гоблена. Понеже явно нещата тръгнаха от моето изказване и госпожата се чудеше колко неща съм ушила, в подписа ми има албум, там се вижда какво съм шила, като всичко ми е изпратено от Америка. За щастие имам тази възможност, но има много момичета, които няма как да си го доставят от там и е хубаво и редно, българският вносител да е лоялен. Не е необходимо да го играе ОТК на фирмата, ако има проблем в неразпечатан гоблен, то тогава ще й го върна, тя следва да организира връщането му до Америка и подмяната му, за това е представител и вносител, но когато гоблените се отварят, за да се подпечатват, така не мога да съм сигурна кой е сбъркал, фирмата или Герика и кой какво е правил.

    А относно това какво се прави с конците, може единствено представителката да обясни. Но най-лесно е с модерната техника, която се разполага в днешно време, тя самата има не лош принтер, да се разпечатват и схеми и снимки и с подръчни конци от типа на българското Мулине да се приготви едно "оригиналче" за 70 лв.

    Така тези оригинали спокойно може да се предлагат в бараката във Варна, на улица Дрин, както и в магазина й в Бургас, където работи майка й. Избягва се внос, обмитяване, пък и печалбата сигурно става по-големичка.

  4. #49

    Подразбиране

    ХЕЙ МОМИЧЕТА, НЕ СМЯТЯТЕ ЛИ ЧЕ СЕ ПРИБЪРЗВА С ЖАЛБАТА ДО ФИРМАТА ПРОИЗВОДИТЕЛ. СМЯТАМ ЧЕ ПЪРВО ТРЯБВА ДА СЕ УВЕДОМИ АГЕНЦИЯТА ПО "ЗАЩИТА НА ПОТРЕБИТЕЛЯ"

  5. #50

    Подразбиране

    И на двете места би следвало да се оплачем! Все някъде ще ни чуят!

    Цитат Първоначално написано от ebn Виж мнение
    ХЕЙ МОМИЧЕТА, НЕ СМЯТЯТЕ ЛИ ЧЕ СЕ ПРИБЪРЗВА С ЖАЛБАТА ДО ФИРМАТА ПРОИЗВОДИТЕЛ. СМЯТАМ ЧЕ ПЪРВО ТРЯБВА ДА СЕ УВЕДОМИ АГЕНЦИЯТА ПО "ЗАЩИТА НА ПОТРЕБИТЕЛЯ"

  6. #51

    Подразбиране

    Първоначално написано от Araxna
    Още нещо, купувала съм си от Герика, в момента си купувам от Ebay и наистина не намирам никаква разлика между комплектовките, само това че Дименшънс имат серии за техния си пазар и за европейския, и оформлението е различно. Да не би тя само на мен да ми продава оригинални комплектовки, а на вас фалшиви? На хора, които познавам лично също си продава комплектовки, които са си съвсем наред, как така няма никой, който да познавам ЛИЧНО и да си е купил фалшива, не знам. И още от магазин в Ebay Голд Колекшън излиза вече между 50 и 60 лева, така че изводите пак са си за вас.
    АРАХНА, НИ Е НЕ ПРОДАВАМЕ "ОРИГИНАЛНИ" КОМПЛЕКТОВКИ.. НИ Е НЕ СМЕ ДИСТРИБИТОРИ.. ТУКА НИКОЙ НЕ ПЕЧЕЛИ ПАРИ!!! ДРУГО НЕЩО Е!

    1. НИКОЙ ОСВЕН САМАТА ФИРМА НЯМА ПРАВИЛО ДА СЛОЖИ ПЕЧАТ НА СХЕМАТА! (противозаконен e)
    2. НЯМА ПРАВИЛО ДА ОТВОРИ И ДА СМЕНИ КОМПЛЕКТИТЕ!!
    3. ТОЗИ ГОБЛЕН ДЕТО ГО ПОКАЗАХ НЕ КАЗАХ ЧЕ ГО КУПИХ!! (ПИШИХ ЧЕ НЕ ЖИВЕЯ В БЪЛГАРИЯ!)
    4. АКО ИСКАТЕ ПОМОЩ АЗ СЪМ ТУКА..

  7. #52

    Подразбиране

    Далеч съм от мисълта да защитавам Герика, но това на мен ми мирише на целенасочена кампания за оплюване на фирмата.
    1. Всяка фирма вносител има правото да слага каквито си печати иска, никой не може да и го забрани.
    2. Ако не сте купили комплекта, какъв точно ви е проблема че не разбрах.
    3. Аз ЛИЧНО не съм видяла подменена комплектовка, и съм на принципа "ръка да пипне око да види", всичко останало са недоказани клевети.
    4. И още наистина за българина е характерно да говори преди да е запознат с фактите, и цялата тази велика полемика ми е много подозрителна всъщност. Явно на някои му е много неприятна собственичката на фирмата и целенасочено я очерня.
    И ако вие сте в чужбина, какво отношение имате към българския вносител, при положение, че за половината точки по света е по-лесно да си купиш от Дименшънс директно.
    Лично аз се отказах от Герика, поради ограничения асортимент и високите цени, но други забележки нямам. Единственото, което смятам за грях на Герика, и за което може да я дърпат е че си покрадва от схемите и си комплектова собствени от свое име, но на тях НЕ пише Дименшънс, нали схващате разликата? Виж ако е започнала да го прави напоследък, най-вероятно ще си понесе последствията.

  8. #53

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Araxna Виж мнение
    Далеч съм от мисълта да защитавам Герика, но това на мен ми мирише на целенасочена кампания за оплюване на фирмата.
    1. Всяка фирма вносител има правото да слага каквито си печати иска, никой не може да и го забрани.
    2. Ако не сте купили комплекта, какъв точно ви е проблема че не разбрах.
    3. Аз ЛИЧНО не съм видяла подменена комплектовка, и съм на принципа "ръка да пипне око да види", всичко останало са недоказани клевети.
    4. И още наистина за българина е характерно да говори преди да е запознат с фактите, и цялата тази велика полемика ми е много подозрителна всъщност. Явно на някои му е много неприятна собственичката на фирмата и целенасочено я очерня.
    И ако вие сте в чужбина, какво отношение имате към българския вносител, при положение, че за половината точки по света е по-лесно да си купиш от Дименшънс директно.
    Лично аз се отказах от Герика, поради ограничения асортимент и високите цени, но други забележки нямам. Единственото, което смятам за грях на Герика, и за което може да я дърпат е че си покрадва от схемите и си комплектова собствени от свое име, но на тях НЕ пише Дименшънс, нали схващате разликата? Виж ако е започнала да го прави напоследък, най-вероятно ще си понесе последствията.
    ГЕРИКА ФИРМА ЛИ Е??

    НИЕ НЯМА КАК ДА СЕ РАЗБЕРЕМ СЪС ВАС АРАХНА.. АКО ГЕРИКА БЕШЕ КАТО МИЛЕНА ИЛИ Solaria ТОГАВА КОЛКОТО СИ ИСКАШЕ ТОЛКОВА ПЕЧАТИ МОЖЕШЕ ДА СИ СЛОЖИ (И ТО КЪДЕТО СИ ИСКА!).. НЯМАМ ОТНОШЕНИЕ КЪМ НИКАКЪВ СИ ВНОСИТЕЛ НО СЪМ И САМО ЧОВЕК!НЕ БЪЛГАРИН НЕ НЕЗНАМ СИ КАКВО..
    А ПЪК И АЗ ТОВА НЕ ГО РАЗБИРАМ.. САМО КАЗАХ ЧЕ МОГА ДА ПОМОГНА А ПЪК ВИЕ ТАКА НАПАДНАХТЕ СЯКАШ АЗ ГИ ПРОДАВАМ ТЕЗИ "fake"gobelins!!

    ДА ВИДИМ КАКВО ЩЕ КАЖАТ ОТ ФИРМАТА..

  9. #54

    Подразбиране

    момичета,
    няма нужда от караници между нас.
    Всеки си има своя истина и има право да я каже тук.
    Знам, че Герика ще продължи да си продава и оригинални комплекти , и свои комплектовки.
    Ще има съответно доволни и недоволни.
    Едва ли някое писмо до фирмата ще я притесни.
    Както междувпрочем се притеснява Милена стил , слагайки печата си на дизайнер върху дизайни, които са абсолютно крадени. Няма да я коментирам нея, защото съм ѝ алергична
    Мисълта ми е, че няма да се промени търговеца-дали той е Герика или Милена стил.
    Необходимо е да се променим ние- да приемаме чуждия опит и да не сме крайни.
    Кампания срещу Герика няма- има споделяне на опит.
    Добре е всеки, желаещ да шие Дименшън да знае какво евентуално го очаква , купувайки от въпросната фирма.
    На мен ми прави впечатление, че собственичката не намери за нужно да се защити тук и да обоснове защитата си със сериозни доказателства.
    И това ме прави склонна да вярвам, че недоволните от бизнес политиката ѝ са прави

  10. #55

    Smile

    Имам няколко гоблена на Dimensions , които съм закупила от Щатите. Случвало ми се е някой конец да не стигне въпреки , че комплектовката е оригинал. За вносителя мога да кажа само това, че цените на някои модели са неоправдано високи !

  11. #56

    Подразбиране

    Здравейте, ако може и аз да се изкажа
    манка, разбира се, че когато може, си вземаме гоблените наготово от интернет... но има гоблени с по-различна панама (оцветена или рисувана) и няма как да си ги комплектоваме сами Аз самата от доста време съм си харесала един такъв на Дименшънс, но при Герика го няма (не искам да разсъждавам върху хипотези защо го няма, понеже може причината да се търси както в това, че не може да изпринтира или изрисува собственоръчно панамата, така и в това, че гобленът не е толкова популярен и не се търси толкова, за да има предлагане). От друга страна е много по-различно чувството, когато шиеш оригинал и мисля, че и ние от "българското племе" заслужаваме това. Аз не мога да боравя толкова добре с интернет, за да си поръчам спокойно гоблен от Щатите и ми се иска в България да има коректни хора, които да правят това на сносни цени - нормално е да си заделя 5-10лв от всеки гоблен, но ми се струва, че е малко прекалено с цените. В противен случай никой нямаше да се занимава да си комплектова сам. А съм сигурна, че няма да остане гладна жената дори и по 5-10 на гоблен да си заделя над цената на самия гоблен плюс таксите за превоз...
    Въпросът е, че трябва да има и такива теми за споделяне на опит. Надявам се госпожата да вдигне личната си летва и да си защити репутацията като почне да предлага това, което се очаква от нея - качеството на Дименшън на нормални цени

  12. #57

    Подразбиране здарвей!

    Gunnys,какво стана,изпрати ли писмо до Дименшънс или се отказа?
    Чакаме отговорът им с нетърпение!

  13. #58

    Подразбиране

    в момента щия гоблен купен от ерика и не ми достигат много от конците.Отидох да се оплача ,но ми казаха че просто не шия правилно,макар че колкото и да е неправилно не може да свършат посредата 7 цвята.Сега продължих с други и много ме е яд.Различават се и става ужасно.

  14. #59

    Подразбиране

    Аз бих те посъветвала да отидеш и да помолиш г-жата да ти покаже как да шиеш точно с тези цветове, че явно те се шият по-специално А ако резултата се различава и от снимката, която е приложена (фрапиращо имам предвид), направо снимай и пиши на Dimensions. Вероятно оттам ще ти обърнат внимание, а няма да ти кажат, че не шиеш правилно.

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    ТЕМАТА Е ДОБРА.ГОБЛЕНАРСТВОТО Е КЪРТОВСКИ ТРУД И ВСЯКО РАЗОЧАРОВАНИЕ Е БОЛЕЗНЕНО.

Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •