Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 83
  1. #1

    Подразбиране Гоблени на Dimensions

    Момичета имам едно питане-някой знае ли дали в гр.София в магазина на ул."Ст.Стамболов"№8 продават гоблени на Dimensions и дали са им по-изгодни цените от Gerika.

  2. #2

    Подразбиране

    Да продават, но ги взимат от Герика. Поне на мен така ми казаха, като ги питах за един коледен чорап на Dimensions. Това беше през ноември миналата година, може и да има някаква промяна, ама не ми се вярва.

  3. #3

    Подразбиране

    Герика е вносител за Бъгария на Dimensions- пише го в сайта на Dimensions. По евтино може да си вземеш от e-bay

  4. #4

    Подразбиране

    Не бих рискувала с Герика, подменя конците и изобщо не е свестен вносител. По-евтино и по-изгодно и най-вече оригинално е в Ибей!

  5. #5

    Подразбиране DIMENSIONS

    Уважаема Г-жо murueka s,
    При следващият внос на фирмата ,Ви каним да отделите един ден и да присъствате на целия процес на обмитяване , преводи на гоблени, поставяне на печати ,етикети и изпращане на гоблените.Нормално е за България непрекъснато да се излива ............
    но Вие колко оригинални гоблена на фирмата сте ушили за да можете да дадете преценка за качеството на нещата. По добре отправете своите критики към много други фирми , които наистина изопачават прекрасните гоблени/ ако са ви нужни имена на фирми можем да ви помогнем/ . На пазара както и в интернет се предлагат стотици модели нагоблени , право на всеки е да прецени и избере най- доброто за себе си и ние се доволни , че сред доста големия кич от модели можем да покажем и предложим наистина много стойностни неща на фирма DIMENSIONS
    Благодарим

  6. #6

    Подразбиране

    Здравейте, отдавна се каня да питам, а защо поставяте печати на схемите? Инструкции на български е хубаво да има, но те могат да се добавят и без да се разпечатва оригиналната опаковка, например като се сложат заедно в друга торбичка.
    Знаете ли дали и при гоблените на Lanarte фирмата вносител прави същото?

  7. #7

    Подразбиране

    Уважаема Г-жо , едва ли печата е проблем за вас, а той се поставя за това ,че гоблена е в пълната си комплектовка с всички необходимо за него.Макар и много много рядко но за 4 год. в някои модели нямаше сложени схеми или има дублиране на връзките конци и тогава ако вие получите такъв модел може би проблема щеше да бъде много голям . Затова се постявя печата на фирмата. Желаем ви всичко добро.Благодарим

  8. #8

    Подразбиране

    Това, което казвате, звучи така, сякаш вие сте ОТК на фирма Dimensions.Нали все пак те са тези, които отговарят за качеството си?!
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  9. #9

    Подразбиране

    Уважаема Гергана, ушила съм достатъчен брой оригинални гоблени на Дименшънс, пратени ми от Америка, виждала съм и ваши "оригинали", в които има липсващи цветове. И имайте доблестта да си признаете. Хора работили с вас, чиито имена ще спестя са ми споделяли за подмяната на конците, а момичета "опарени" от разлика между ваши гоблени и оригинали внесени от Америка са ми достатъчни да се откажа от вас като опция за закупуване на гоблени на тази чудесна фирма. Да не говорим колко по-евтино излиза да се купи гоблен от американски магазин и доставен през Ибей, отколкото от вашата представителна барака във Варна.

  10. #10

  11. #11

    Подразбиране

    Момичета, нека и аз да кажа, макар че ще ви се види смешен и дребен проблема. Купих си два гоблена на Дименшън минали през Герика. В единият липсваха иглички, а във втория беше само една. Не твърдя, че е техен пропуска, защото съм ги купила от магазин, но определено ми стана неприятно. Като си помисля - една игличка не е нищо, но защо та е така

  12. #12

    Подразбиране

    темата живо ме интересува
    следя си я




    st_dobri@abv.bg


    Моят свят в бод и цвят!
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=2023 - готовите

  13. #13

    Подразбиране

    Аз шия в момента един "Фар" на DIMENSIONS,който ми донесоха от САЩ.Моя приятелка много го хареса и реши да си го закупи от "Герика" във Варна.След известно време се оплака ,че един от конците не и е стигнал и дойде да и дам от моите.Ами какво да ви кажа изненадата беше пълна,че те цветовете на двата гоблена се различаваха.После не и достигнаха още няколко конеца от други цветове и в комплекта и имаше само една игла и нямаше никъде написан броя на нишките които трябва да са във комплекта.Аз лично не бих си закупила гоблен от тях.Ако ще са със сменени конци,то по добре си ги кобплектовайте сами с DMC,резултатът е много добър.

  14. #14

    Подразбиране

    Имам три гоблена на Дименшън и трите съм ги купувала от Герика. Комплектите бяха с по една игла, която смятам, че е достатъчна. А конците ми останаха и то доста, колкото за още половин гоблен. Лично аз съм доволна, само дето цените са малко високи.
    Простете, за може би глупавия въпрос, но ако сменят конците какво според вас правят с оригиналните, след като са нарязани?

    ПАПИЛОН
    kokosharova@yahoo.com

  15. #15

    Exclamation До модераторите

    Реклама:
    Не мислите ли, че тази тема не и е тук мястото.
    Всичките постове отговарят на "Мошеници, измамници и фирми фантоми" , освен недоволство и обяснения, няма нищо друго?!

Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •