Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 83
  1. #31

    Подразбиране

    Купувам си гоблени на Дименшънс само и единствено от e-bay и съм изключително доволна. Смятам че всеки средно интелигентен човек може и сам да се ориентира в инструкциите, а и един път схванали техниката на разпределяне на конците - може да си го прави сам, а не да им се слагат такива нескопосани обяснения от страна на Герика.
    Понеже съм от Варна, не мога да не споделя, че съм потресена от прослувутата барака на госпожата от Герика- много представителна е, посетих я от чисто любопитство относно цени- бях потресена.
    За един гоблен от нейната златна колекция, спокойно можеш от e-bay да си купиш три такива оригинални комплекта.
    Господата от Дименшънс, ако видят къде и как се предлагат гоблените им, много биха се замислили, дали тя да е основният им дистрибутор за България.
    Може би е време да ги уведомим, за нередностите и подробностите около техния дистрибутор.

  2. #32

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lilana61 Виж мнение
    Намалих ги!

    НО ТОВА НЕ Е Dimensions ДАЖЕ НЕ МОЖАХ ДА РАЗБЕРА КАКВО Е

    (КУПИХ САМО ОРГИНАЛНИ КОМПЛЕКТОВКИ НА Dimensions И НЕ ВИДЯХ ДА СЕ ПИШИ НЕЩО РЪКОПИСНПО.. B НИКОЙ ОРГИНАЛЕН ГОБЛЕНОВ КОМПЛЕКТ НЯМА РЪКОПИСНО!!!!! ВИДЯХ ГО САМО ВЪВ БЪЛГАРСКИТЕ ГОБЛЕНИ!!!)

  3. #33

    Подразбиране

    ЕТО ГО ГОБЛЕНА НА КОЕТО МНОГО СЕ ИЗНЕНАДАХ.. ТОВА КАКВОТО Е НАПРАВИЛА ДИСТРИБИТОРА Е "ILLEGAL"!!! АКО СТЕ ОТВОРИЛИ ПАКЕТЧЕТО, ВЕЧЕ НЯМА ЗАЩО ДА МУ КАЗВАТЕ ЧЕ Е ОРГИНАЛЕН!!!

    PS: НИЕ НЕ ГОВОРИМ ЗА БЪЛГЪРСКОТО ПЛЕМЕ!!! СЪГЛАСНА СЪМ С ТЕБ st_dobri.. BЪПРОСАТ Е ЗА ДИСТРИБИТОРА НА Dimensions!!!

  4. #34

    Подразбиране

    Ушила съм един Дименшънс,закупен от ибей.Нямах проблем с нищо.
    Относно Герика - не вземам отношение,не съм купувала от тях.
    Като гледам снимката прикачена от gunnys.......
    Поправете ме ако греша,но ръкописно не са ли добавени номера на конци от каталога на ДМЦ.Дименшъните са комплектовани с конци на фирмата,не с ДМЦ.

    Бих искала да изкажа мнението си по повод поста на госпожата,която твърди,че някои гобленарки от форума не се справят с различните видове бодове.Уважаема,моля погледнете галериите на тези дами,пък тогава да се обиждаме.

  5. #35

    Подразбиране

    Очевидно Герика не е заинтересована да отговаря и така да продължава темата.
    Очаква от самосебе си да заглъхне, отшуми и се забрави. Както се е случвало много пъти преди това.

    Цитат Първоначално написано от mimiko Виж мнение
    Имам три гоблена на Дименшън и трите съм ги купувала от Герика. Лично аз съм доволна, само дето цените са малко високи.
    Оставам с впечатлението, че ти си шила само комплектовка на Герика по дизайн на Дименшън и поради това ти се струват оригинални, т.е добри
    Цитат Първоначално написано от mimiko Виж мнение
    Комплектите бяха с по една игла, която смятам, че е достатъчна. А конците ми останаха и то доста, колкото за още половин гоблен.
    В оригиналните комплекти на Дименшън винаги има по две различни големини игли- в зависимост от каунта на панамата.Едната е за основните бодове, а другата за контурния.
    В оригиналните комплекти конците рядко са прекалено много. Стигат, но не остават за още половин или един гоблен.

    Цитат Първоначално написано от mimiko Виж мнение
    Простете, за може би глупавия въпрос, но ако сменят конците какво според вас правят с оригиналните, след като са нарязани?
    Не ги сменят. В комплектовка не се ползват оригинални конци.
    Сканира се оригинална схема, добавя се панама и конци ,ДМЦ или на някаква друга фирма и се продава като оригинал.

    Предполагам ,че фирмата на 5 оригинала продава и 15 комплектовки, минавайки и тях за оригинали.
    И това не е никак трудно- до скоро малко хора си имаха понятие как изглежда истински комплект на Дименшън

  6. #36

    Подразбиране

    И аз така смятам,че между един оригинал минават като продажба още десетина,че ако не и повече - неоригинали, т.е. комплектовки от самата госпожа.
    Проблема си остава, но нека й стане ясно на жената, че ние тук не пасем трева, да не говорим,че вече и по някои магазини, където се предлагат Дименшъни ( пр. в магазина в образцов дом Варна)- са я разбрали що за стока е и какви номера върти. Едвали биха си поръчали от нея други бройки.

  7. #37

    Подразбиране

    Напълно съм съгласна с AXAIA. На мен ми беше продадена комлектовка по дизайн на Дименшънс, но на по-висока цена от оригинала! Само схемата с печат на Герика беше оригинал! Но разбрах това чак когато ми донесоха друг Дименшън от САЩ!

  8. #38

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lilana61 Виж мнение
    Намалих ги!
    Ама вие сериозно ли го продавате това???Главата не ми го побира как може една легенда да изглежда така - ръчно написана,грешни знаци - това е абсолютна гавра. Не съм купувала нищо от въпросната фирма,но ако наистина това е което предлагат редно е производителят да бъде уведомен.Ако ще плащаш толкова пари за оригинална комплектовка,то нека поне наистина е оригинал,а не тази пародия!

  9. #39

    Подразбиране

    Момичета абсолютно сте прави, явно жената си върти преуспешен бизнес и си играе с реномето на фирма Дименшънс....ЧЕ СЕ ПРАВИ И НА ТЯХНО ОТК....КОНТРОЛ ЩЕ ИМ ОСЪЩЕСТВЯВА.....УЖААААААС!
    Ама няма смисъл ние тук с вас да си късаме нервите и да отговаряме на нея и нейните новорегистрирали се тук поддръжнички...по-скоро някое момиче , за което англ. език не е проблем да опише проблема като оплакване на оригиналния сайт на Дименшънс ...и за потвърждение да даде линк, към тук( или да попреведе малко и мненията ни....)
    Те едва ли са наясно ,че някой им разпечатва оригиналните опаковки, за да сложи печат...тая жена нормална ли е...изискванията по цял свят са само да има преведени инструкции на съответния език (тези инструкции се слагат без да се разпечатва оригиналната опаковка)...ми тя като я отвори ,като я прерови, като дръпне част от конците, като преснима и схемата....това вече не е Дименшънс...то е фалшификат на Дименшънс от Герика...така мисля аз
    Аман от търгаши в тая държава, които искат на чужд гръб, по най-лесния начин да правят пари... Възмущавам се...

  10. #40

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от leti_at Виж мнение
    по-скоро някое момиче , за което англ. език не е проблем да опише проблема като оплакване на оригиналния сайт на Дименшънс ...и за потвърждение да даде линк, към тук( или да попреведе малко и мненията ни....)
    leti_at, АКО ИСКАТЕ ДА ГО НАПРАВЯ АЗ.. ПОНЕ СЪМ ПО ДОБРЕ НА АНГЛИЙСКИ ОТ КОЛКОТО НА БЪЛГАРСКИ


    НО ТРЯБВА ДА СА СЪГЛАСНИ И МОДЕРАТОРИТЕ.. НАЛИ ЩЕ ДАВАМЕ ЛИНК..

  11. #41

    Подразбиране

    И аз съм за това да уведомим производителят за своеволията на тази госпожа.До кога ще ни лъжат и мамят?Мечтая си за денят,когато спокойно ще мога да си купя и в България оригинален Dimensions без да се съмнявам в качеството и на нормални цени.

  12. #42

    Подразбиране

    gunnys, давай!

    Напиши едно възмутително писмо на Dimensions и им разкажи всичко, както и приктепи няколко снимки на 'оригиналните' комплектовки, който се продават от тази госпожа! Ако не обърнат внимание, ще изпращаме още писма....

  13. #43

    Подразбиране

    Е, Dimension се шият точно с "кръстове" и полу-"кръстове"! Очевидно изобщо не си виждала оригинал на Dimensions! Май се изказваш неподготена! А и преди да обиждаш хората, я вземи да покажеш ти какво си ушила и какъв "извънземен" бод си използвала!

    Цитат Първоначално написано от Maggi_30 Виж мнение
    Купувала съм много гоблени от същата фирма! Защо пък веднъж не попаднах на липсващи конци, панама, иглички, лоши схеми и прочее?!?! Тези гоблени са сложни за шиене, не се шият с кръстове, гоблен бод и прочее, така, както са свикнали половината и повечето "гобленарки" Затова няма да стигат конци, но това е друга тема. Прочетете инструкциите и тогава пишете глупости.
    Как пък може да сме такова племе това българите.......Злобно!

  14. #44

    Подразбиране

    Милички,горда съм,че съм от това " племе българите" !!!!
    А злоба - никога не съм я изпитвала през живота си,затова не мога да я коментирам. Който я познава само той може да я коментира.

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от rostso Виж мнение
    gunnys, давай!

    Напиши едно възмутително писмо на Dimensions и им разкажи всичко, както и приктепи няколко снимки на 'оригиналните' комплектовки, който се продават от тази госпожа! Ако не обърнат внимание, ще изпращаме още писма....
    ДАЖЕ НЕ ТРЯБВА ДА ДАДЕМ ЛИНКА НА ФОРУМА.. МОЛЯ СЕ ОТ ТУКА НА ТЕЗИ ДАМИ КОИТЕ СИ КУПИЛИ КОМПЛЕКТ Dimensions OT ДИСТРИБУТОРА НА БЪЛГАРИЯ ДА МИ ПРАЩАТ ПЕЧАТЕНИТЕ СХЕМИ and Symbols (u can scan them!).. ЩЕ ВИ ЧАКАМ ДО ПОНЕДЕЛНИК..

    ЗА МЕН НЕ Е ПРОБЛЕМ КОЙ И КЪДЕ КАКВО ПРОДАВА! НЕ ЖИВЕЯ В БЪЛГАРИЯ!!
    НО СИ ИМАМ ЦЕННИ ПРИЯТЕЛКИ ТАМ КОИТЕ НЕ ЗАСЛУЖАВАТ ТАКВИЗ МОШЕННИЦИ!!!

    e-mail for charts and symbols: gunnys4@gmail.com

    PS: АКО НЕ МИ ПРАТИТЕ НИЩО, ЩЕ НАМЕРЯ ПЪТ ДА СЕ ОБЕСНЯ.. ДО ПОНЕДЕЛНИК..

Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •