Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456
Показване на 76 до 83 от 83
  1. #76

    Подразбиране

    Нали Дименшънс ги купиха китайците, най-вероятно затова стават тези неща.

  2. #77

    Подразбиране

    mimiko, Дименшънс слагат 2 различни игли- едната е с тъп връх за бродиране, а другата е с остър - за контура.

  3. #78

    Подразбиране

    Всички фирми изнасят производството си в Китай, иначе не могат да предложат конкурентни цени. Но това не означава, че Дименшънс не следя за качеството.Защо смятате, че китайците са купили Дименшънс?

  4. #79

    Подразбиране

    Здравейте,аз скоро не съм писала.Тъкмо приключих с Разходка в парка. Ще го покажа,като го взема с рамката.Навита съм за гоблен с вълнени конци.Но никъде не мога да намеря някой клип или сайт за да разбера нещо за този начин на шиене.И за това не мога да се реша.Помогнете!!!

  5. #80

    Подразбиране

    Извинявай, dori4a, но ти да не си от Търговище? Защото днес гледах на витрината в нашия град точно този Дименшънс рамкиран с розова рамка и сега ми се стори странно съвпадение ...

  6. #81

    Подразбиране

    здравейте, може ли да ми напишете адреса на фирмата откъдето сте се сдобили с гоблен на дименсион, искам да си закупя но не зная как. Благодаря предварително!

  7. #82

  8. #83

    Подразбиране

    Реклама:
    здравеите на всички,искам да ви попитам как мога да си закупя гоблен на DIMENSIONS от ebay,моля помагаите

Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •