Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 33
  1. #16

    Подразбиране


    Добре дошла - много приятелства, много нови идеи и много ушити гоблени!!!

  2. #17

  3. #18

    Подразбиране Здравей и от мен -Нани в тоз дъждовен ден..

    Здравей !И аз съм нова в този час
    но шия гоблени в захлас
    кога време си намеря
    с двете си деца
    нещо ни ми стига
    но по-сладко е така.

  4. #19

    Подразбиране

    здравейте мили гобленарки желая ви много радостни моменти с вашите гоблени има ли по въэрастни между вас или сте само млади естетки

  5. #20

    Подразбиране

    здравейте мили гобленарки има ли клуб в пловдив и дали има гобленарки в него над 55 години

  6. #21

    Smile

    Цитат Първоначално написано от laskova_46 Виж мнение
    здравейте мили гобленарки има ли клуб в пловдив и дали има гобленарки в него над 55 години
    Здравей,ето тук можеш да намериш приятели от Пловдив http://www.goblenite.org/showthread.php?t=2506

  7. #22

  8. #23

    Подразбиране

    здравейте,Напреднал и Начинаеш много благодаря за вниманието удобно ли ще е да ви попитам Вие какво шиете сега и откъде се снабдявате с модели Аз шия от близо 25 г с прекъсване и ако мога да ви бъда полезна с нещо ще се радвам

  9. #24

    Подразбиране

    здравей, Юра Асеновград защо само тези гоблени показваш знам ,че имаш още и всичките са много хубави бъди здрава

  10. #25

    Подразбиране

    Здравей,laskova 46!
    А ти защо търсиш гобленарки над 50 от Пловдив,в нашият клуб няма възрасти,всички са добре дошли!

  11. #26

    Подразбиране

    Здравейте аз съм Валя,страшно ми хареса сайта.Падам си по розички, с удоволствие ще чакам от всички Вас схеми.

  12. #27
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Добре дошла,Валя! Много приятни мигове и нови приятели ти желая в нашия форум да откриеш.
    Редактирано от Verche_98 : 12.07.2011 в 16:27.

  13. #28

    Thumbs up

    Здравейте! Казвам се Сиана и съм радостна да съм сред вас!
    Шия гоблени от 10 год.Сама съм се учила .Посещвам няколко сайта и научих много нови неща.Като овладея още малко компютъра ще ви покажа и моите гоблени.За сега само разглеждам и се възхищавам на вашите работи.

  14. #29
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    ,Сияна!Радвам се си сред нас и че ти харесва тук.При нас много ще ти хареса и ще научиш много нови неща.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте и от мен!Вече е готов първият ми гоблен и с голямо удоволствие се присъединявам към вас.

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •