Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Показване на 61 до 74 от 74
  1. #61

    Подразбиране

    Роси, честита рожба.Да ви е жива, здрава, обичлива и да ви прави щастливи.
    И дано ти остава време за боцкане

  2. #62

    Подразбиране

    Честито ти щастие. Да сте живи и здрави и да не ни забравяш,защото времето ти ще е ограничено.

  3. #63

    Подразбиране

    Честита ви радост,много да ви слушка и да порасне голям и силен мъж.
    За теб Роси!

  4. #64

    Подразбиране

    Честита радост!Да ви е жив и здрав и много да ви радва! А гобленчето е чудесно.

  5. #65

    Подразбиране

    Благодаря ви момичета!
    Смисълът на живота е човек цял живот да търси смисъла на живота. Така поне мисля аз.
    моите гоблени

  6. #66

    Smile

    Да Ви е жив и здрав бебока Стоян и много да радва мама и тати. Дано да е спокойно бебе за да ти остава време и за любимото хоби.

    Много целувки на бебчо.
    Щастието е единственото нещо, което човек може да раздава без да притежава.
    nimate@abv.bg
    http://www.snimka.bg/?profile,albums
    http://sports.mymall.bg/index.php?ref=43180

  7. #67

    Подразбиране

    Да ти е жива и здрава рожбичката. Да те радва много.

  8. #68

    Подразбиране

    Честита Коледа на всички! Отдавна не съм показвала нищо на моята страничка. Ето какво успях да ушия за един сладур. По разбираеми причини не ми остава време за шиене. Започнала съм и един мечо Пух за моето бебче, но не знам дали скоро ще мога да се похваля с него. Пожелавам на всички от форума една щастлива Нова година!
    Смисълът на живота е човек цял живот да търси смисъла на живота. Така поне мисля аз.
    моите гоблени

  9. #69

    Подразбиране

    На това му имах схемата и се чудех как изглежда ушито. Много е нежничко, поздравления! А за свободното време - по-малко е с бебче, но пак се намира. Ще го завършиш Пух

  10. #70

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rosita Виж мнение
    Този го ших тайно и го подарих на моя приятел за рождения ден. Вместо да се зарадва, ми каза, че се подигравам с него (защото бил бебешки). Ама аз много си го харесвам, защото е правен с много любов.
    Кажи му, че е неблагодарник!

  11. #71

    Подразбиране

    Ето ме и мен. Да ви покажа един скромен подарък, който уших.

    Нямам време за любимото си хоби напоследък, но все пак съм започнала и една икона. Надявам се в близките няколо години да я ушия
    Смисълът на живота е човек цял живот да търси смисъла на живота. Така поне мисля аз.
    моите гоблени

  12. #72

    Подразбиране

    Прекрасно е
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  13. #73

    Подразбиране

    Роси, много е нежно!

  14. #74

    Подразбиране

    Реклама:
    Наближава лято и калинките се появяват

Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •