Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 74

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Лелеее!Как досега не съм ти открила красотите!Поздравления.Аз също шия и подарявам.Нямам техника да покажа и аз нещата си.Благодаря, че се насладих на твоята,която си създала.

  2. #2

    Smile

    на теб за прекрасната изработка на иконата, много е красива.

    Поздрави от мен
    Щастието е единственото нещо, което човек може да раздава без да притежава.
    nimate@abv.bg
    http://www.snimka.bg/?profile,albums
    http://sports.mymall.bg/index.php?ref=43180

  3. #3

    Подразбиране

    Имаш много хубава колекция от гобленчета. Много ме грабна малкото котенце в чашката
    Няма безизходна ситуация, а само пауза между две хрумвания!
    galq_ls@abv.bg ili galina_dobrinova@abv.bg

  4. #4

    Подразбиране

    Не мога да се стърпя и да не ви покажа иконите в рамки. Макар, че снимките са доста зле. Много съм доволна от резултата. Надявам се тези дни да мога да ги осветя и едната да подаря на манастира. Когато имам възможност ще ги снимам по-качествено.
    Смисълът на живота е човек цял живот да търси смисъла на живота. Така поне мисля аз.
    моите гоблени

  5. #5

    Подразбиране

    Колко са красиви! Браво!Нека да те закриля божата майка.Бъди здрава и весела Коледа!

  6. #6

    Подразбиране

    Много красива икона браво

  7. #7

    Подразбиране

    Много хубави икони
    Най-добрите и красиви неща не могат дабъдат видени,нито докоснати.Те се усещат в сърцето.

  8. #8

  9. #9

    Подразбиране

    Радвам се , че ви харесват. Най-вероятно в неделя ще се разделя с единия. Сега продължавам пак с V-e-r-v-a-c-o- трудя се над този и съм минала половината.

    Не знам защо не ми върви. Преди малко си забих иглата в пръста и без малко да иде в печката. След него съм се зарекла да си шия подаръци за себе си.
    Редактирано от rosita : 04.03.2012 в 14:28.
    Смисълът на живота е човек цял живот да търси смисъла на живота. Така поне мисля аз.
    моите гоблени

  10. #10

  11. #11

    Подразбиране

    prekrasno stava mnogo mnogo sladi4ko bebence

  12. #12

  13. #13

    Подразбиране

    Вдъхнових се и вече резултата започна да ми харесва. Вижда се личицето. Остана да довърша завивката. Сканирах го, но малко се различават цветовете.
    Смисълът на живота е човек цял живот да търси смисъла на живота. Така поне мисля аз.
    моите гоблени

  14. #14

    Подразбиране

    браво чудни нашивки имаш

  15. #15

    Подразбиране

    naistina ne moga da poviarvam 4e e broderia prili4a mi na snimka na istinsko bebence maistorka si bravo mnogo sladi4ko se polo4ava

Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •