Страница 2 от 9 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 132
  1. #16

    Подразбиране

    Да внеса малко коледно настроение
    Първите ми коледни дребосъци за тази година - на пластична панама, оформени вече на играчки.Мислех, че ще се справя по-бързо с тях, но бавно става на тази панама.А и Дядо Коледа ме измъчи с тези френски възли


  2. #17

    Подразбиране

    pepito ето така изглежда пластичната панама -формата е А4, този лист е бял, другия е кремав.

  3. #18

    Подразбиране

    Запретнах ръкави и уших част от коледните минита, чакат оформление и още другарчета



  4. #19

    Подразбиране

    за коледните сладурковци! Усещам, че скоро ще има цяла серия картички.

  5. #20

    Подразбиране





    Не са много успешни / с изключениена главата дядо Коледа/ има още какво да се желае, ще се усъвършенствам.

  6. #21

    Подразбиране

    Нова година нов късмет! Първото малко бръмбъзъче за тази година. Първи опит върху черна панама. Измъчи ме не панамата а това че направих пеперудата с "огледален образ"Остава да го зашия и оформя и отива при нов собственик - да му пази телефончето.

    Ето го и готово
    Редактирано от cecunka : 15.01.2010 в 08:52.

  7. #22

    Подразбиране

    Много красиво се е получило!Айде сега и оформлението!

  8. #23

    Подразбиране

    Калъфчето е станало страхотно, всеки би си мечтал за такъв подарък

  9. #24

    Подразбиране

    Вече мога да ги кача и тук - моето другарче си получи подаръка.
    Започвам с розата на дименшънс - леко променена от мен - рамката по схема трябваше да е с бял цвят, а аз я направих с ламе- получи се по нежно. Другото, което промених са френските възли/сухите цветя около розата - голяма борба беше,но те ме победиха и ги смених с кръстче 1 кат .

    а ето го и в рамка - снимката е на darma_rz

    ramka za snimki

    и едно малко иглениче

  10. #25

    Подразбиране

    Часовникът е станал супер! Аз още нямам смелост да направя часовник!

  11. #26

    Подразбиране

    за всичко сътворено от теб, а коледните неща са си заслужавали борбата!

  12. #27

    Wink

    Розата ти е страхотна, много е ефектна, но ми се струва, че тази в рамката е друга

  13. #28

  14. #29

    Подразбиране

    Благодаря!
    megim същата е, но много съм зле със снимачната техника - снимам с телефона / от който все още не съм свалила и една снимка - все се каня да си купя джаджата за сваляне/ или със камерата на скайпа! Ще трябва да си измисля повод да се сдобия с едно цифрово фотоапартче!

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Поздравления за подаръка! Всичко е майсторски изпипано, а розата на живо е много по-красива, отколкото на снимките. за майстора и за новия притежател на подаръка.

Страница 2 от 9 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •