Аз съм си купувала един единствен път на Златен гоблен и не съм повторила. Ших Воденицата " на Буше.бе бях ушила по4ти 1/4 когат гледам не6то не е кат на снимката,не6то не се отли4ават хубаво фигурите.Отивам там , а те ми викат-Сигурни ли сте 4е шиете правилните цветове на правилното място", викам им"Бе кат ме гледате какъв гоблен съм си взела, прили4ам ли ви на на4инаеща гобленарка".та се разбутаха и какво се оказа:4е няколко цвята били от бежовата гама , ма те понеже нямали, пуснали тъмнокафяви. И едната патка вика"мале, кой знае колко рекламации 6те дойдат сега, аз 30 гоблена съм пуснала такива"
ма може ли такова безобразие, 4овек 6те се трепе над такъв голям гоблен и какво....
За Казанлък сте прави.Подариха ми техен "Параклис през зимата".Уших го 1:4, после 1:1 и ми останаха конци кат гледам поне за о6те един 1:1.4удя се дали да пробвам да го изкарам
После си поръ4ах "Холандската воденица" и "Ов4арника" от Ва4еви.Съ6то не ми хареса комплектовката, конците със знаци, написнаи на ръка.А самите схеми изрязани на 5мм извън схемата.А на други схеми дет съм имала, отстарни около схемата има поне 2см, избровни са знаците и насреща колко метра от тях има.
Абе сакън да не видим нещо което не трябва.