Показване на 1 до 15 от 62

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    На мен пък ми направиха подарък "Света Ана" комплектовката е на фирма "Заря - 21". Ужасен е. Гоблена е с 28 цвята, като знаците на повечето цветове в легендата са почти еднакви и като погледнеш схемата всичко ти се размазва. Конците са папетс и докато шиеш направо във въздуха се накъсват. Просто никога не купувайте техни комплектовки, особено с папетс.

  2. #2

    Подразбиране

    Шила съм с тези конци и съм доволна

  3. #3

    Подразбиране

    Да споделя само , че .... побеснях . След 3 годишно чакане , (няма да пояснявам как България - К се снабди със схемите ), ако знаете с какво качество получих "Селски пейзаж - не ти е работа - с оромни черни полета на места - скръб , пълна скръб . помислете преди да го купите . развалих си мнението , което имах .
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Miro Виж мнение
    Да споделя само , че .... побеснях . След 3 годишно чакане , (няма да пояснявам как България - К се снабди със схемите ), ако знаете с какво качество получих "Селски пейзаж - не ти е работа - с оромни черни полета на места - скръб , пълна скръб . помислете преди да го купите . развалих си мнението , което имах .
    За коя фирма става въпрос?

  5. #5

    Подразбиране

    "България-Казанлък" - написано е.
    Тук Арахна е дала каталог, поста и е от миналата година:

    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=5110

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от daniel4i Виж мнение
    На мен пък ми направиха подарък "Света Ана" комплектовката е на фирма "Заря - 21". Ужасен е. Гоблена е с 28 цвята, като знаците на повечето цветове в легендата са почти еднакви и като погледнеш схемата всичко ти се размазва. Конците са папетс и докато шиеш направо във въздуха се накъсват. Просто никога не купувайте техни комплектовки, особено с папетс.
    Абсолютно същия гоблен съм шила на Заря-21 и стана страхотен. Доста е лесен, нищо че е с толкова цветове. Конците puppets са хубави, е не са ДМЦ, но стават идеално за шиене. Доста гоблени съм избродирала с тях.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •