Показване на 1 до 15 от 62

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Skoro zapo4nax da 6iq Getsimanskata gradina na Viler i poznaite sxemata e v bezobrazno sastoqnie.otidox vav firmata ot kadeto sam q kupila , no za sajalenie tam mi pokazaxa sa6ata.Mnogo molia ako niakoi moje da mi pomogne!Ako q ima da mi q izprati

  2. #2

    Exclamation Лоши схеми

    Аз си бях купила 2 комплектовки на "Златен гоблен"-София и съм много разочарована от схемите-бяха писани на ръка и поправяни и едвам съм ги разчела и с големи усилия довърших гоблените!Затова повече няма да купя тяхна комплектовка!

  3. #3
    Активност Аватара на didi_ml
    вече сме пловдивчани
     
    55 Мнения
     

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от petkova26 Виж мнение
    Аз си бях купила 2 комплектовки на "Златен гоблен"-София и съм много разочарована от схемите-бяха писани на ръка и поправяни и едвам съм ги разчела и с големи усилия довърших гоблените!Затова повече няма да купя тяхна комплектовка!

    Oт тази фирма съм страшно ужасена,не само от комплектовките им,но и от отношението им към клиента. Закупих си Овчарника и Блатото.първото,като на майтап стана страхотно,а овчарника ,вярвайте ми не искам и да го пипна и сега съм го заразяла,защото блатото ми не е сино-сиво,а сиво зелено.Меко казано ужас,а това беше един от любимите ми гоблени.Сега купувам единствено на РАН-4 или от нета,това е ,за тая наша краста,няма друго спасение

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •