Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 62
  1. #16

    Подразбиране

    То май това е единственият начин да нямаш проблеми със недостига със конци - когато си ги купиш сам :wink: аз стигнах до този извод

  2. #17

    Подразбиране

    То като чете човек направо да се отчая Кажете поне една българска фирма,която да е сигурна.Или поне проблема да е само в количеството на конците, но поне цветовете да са точни.Конци се купуват, но я си представете шиете, шиете и накрая небето зелено, а тревата синя УЖАС То за такова нещо трябва да ги съдим в крайна сметка те се подиграват с труда ни
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  3. #18

    Подразбиране

    то си е така, но ..........в повечето случаи разчитаме че на нас няма да ни се случи и така продължаваме да си купуваме

  4. #19

    Подразбиране

    Лошото е че никога не можем да сме сигурни.На повечето фирми половината модели стават другата не. Никога не е гаранция че 100% всички модели на дадена фирма са читави.
    Аз непример съм доволен от ф-ма "Ади" но тук чета че имат и доста нескопосани работи. Хубавото при тях е че имат доста изработени гоблени в магазина и човек може да погледне как изглеждат поне някой работи

  5. #20

    Подразбиране

    Да определено е предимство да видиш как изглежда гоблена ушит. Аз така си купих Майчина усмивка, въобще нямах намерение да кукувам, но като го видях не се сдържах :wink:

  6. #21

    Подразбиране

    Аз досега съм шила само комплектовани гоблени ,защото не ми се занимава с търсене на конци .Проблеми съм имала със скицата или ако не ми стигне някой цвят ,но с тоновете не ми се е случвало ,пък си мисля че ако не ви харесва някой цвят спокойно може да се замени с друг, а що се отнася до конците гледам да си копувам гоблени с ДМЦ защото съм си събрала едно чувалче и когато нещо не ми достига винаги си го намирам от там.Но ми е много интересно как ги слагат тия конци, например от някой цвят има съвсем малко да шиеш а ти слагат почти цяло чиле а от този с който се шие най много слагат най малко.

  7. #22

    Подразбиране

    Kакто се казва слагат ли едно към гьотере не мислят въобще

  8. #23

    Подразбиране

    Понякога съм си мислила че за да комплектоваш гоблени и да работиш нещо свързано със тях би трябвало да ги цениш и да знаеш колко труд е за да го ушиеш и какво удоволствие ти доставя като го видиш завършен. Може би хората който работат това са или много безотговорни или нямат и хабер за какво става въпрос. Аз не бих си представила да мога да комплектовам един гоблен със различни или недостатъчно конци, по простата причина че знам какво е.

  9. #24

    Подразбиране

    Mylli така мислим ти и аз. Не и хората знимаващи се с тази работа. Познавам 1-2.
    Ми те половината през живота си не са хващали игла и се гордеят с това първо и второ дали ще продават гоблени или картофи на пазара за тях е все едно.

  10. #25

    Подразбиране :)

    За съжаление наистина пове4ето са типи4ни търговци.
    Гледат да ти вземат парите,пък дали ще си купуш втори път от тях мисля 4е не ги касае кой знае колко.

  11. #26

  12. #27

    Подразбиране

    Това е настина невероятно.Гадно е,даже много гадно как някакви си прости аматьори се подиграват с труда и таланта на хората

  13. #28

    Подразбиране

    да така е, но пък другият вариант е че като видят че шиеш и изобщо разбираш от гоблени просто не те наемат на работа...........казвам го от личен опит

  14. #29

    Подразбиране

    mylli това което казваш е наистина много тъжно

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Това е много тъпо
    Аз лично бих наел човек който се занимава са да може да обяснява на клиентите да обръща внимание и ако има проблем да го взима присърце и да го решава ако може.
    А не да ми казва продавачката ми аз не знам, на разбирам,аз само продавам.
    Ми като не разбираш ходи да късаш билети в киното или да метеш някъде

    п.п.
    Тук се оформи нещо като плювалник за изливане на лошата енергия

Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •